Super-Pharm rozwija się w Prologis Park Teresin

Teresin, 17 maja 2022 r. – sieć sklepów Super-Pharm oferująca produkty apteczne, drogeryjne oraz perfumeryjne zwiększyła powierzchnię magazynową do ponad 22 tys. mkw. w Prologis Park Teresin. W procesie negocjowania warunków najmu firma Super-Pharm korzystała ze wsparcia ekspertów JLL.


materiał prasowy

Super-Pharm to firma, która jest obecna na polskim rynku od 2001 roku.  Swoich klientów obsługuje w sklepach stacjonarnych zlokalizowanych we wszystkich największych miastach kraju oraz w formie on-line.

 

„Prologis Park Teresin to sprawdzona lokalizacja, która doskonale wpisuje się w potrzeby marki Super-Pharm. Położenie magazynu w centrum kraju, w pobliżu drogi DK92 oraz autostrady A2 ułatwia procesy dostaw zarówno do placówek jak i klientów indywidualnych.

Ponadto wieloletnia współpraca obydwu firm pozwoliła wypracować mechanizmy podnoszące jakość pracy oraz oferowanych usług. Świadomość solidnej współpracy to podstawa dalszego rozwoju, na co już teraz postawił Super-Pharm decydując się na powiększenie dotychczasowej powierzchni najmu aż o 12600 mkw.”- mówi Alicja Przychodzeń, Konsultant w Dziale Wynajmu Powierzchni Magazynowych, JLL.

 

„Prologis jest partnerem, który zna nasze potrzeby i jest w stanie zapewnić nam rozwiązania dopasowane do specyfiki naszego biznesu. Pomyślny przebieg naszej dotychczasowej współpracy oraz zespół, na którym zawsze możemy polegać, przekonały nas do tego, by nie tylko zostać na dłużej, ale też zwiększyć wynajmowaną powierzchnię” – informuje Karolina Szuba, COO, Board Member z Super-Pharm.

 

Centrum logistyczne Prologis Park Teresin tworzą trzy budynki o powierzchni około 160 tys. mkw. Każdy z nich zapewnia swoim najemcom m.in.: smart metering system czy oświetlenie LED. Park Teresin oferuje liczne tereny zielone oraz bezpośredni dostęp do komunikacji. Jego położenie w centrum kraju, blisko ważnych węzłów komunikacyjnych gwarantuje szybki i wygodny transport zarówno na szlakach krajowych jak i międzynarodowych.