+48 22 167 03 96
Zakupimy grunty

Chcesz sprzedać działkę?
Zadzwoń: +48 22 167 03 96

Napisz do nas

Informacja na temat ochrony prywatności
Jones Lang LaSalle (JLL) wraz ze swoimi spółkami zależnymi i powiązanymi jest wiodącym globalnym dostawcą usług w zakresie zarządzania nieruchomościami i inwestycjami. Poważnie traktujemy obowiązek ochrony przekazywanych nam danych osobowych.
Dane osobowe, które zbieramy od użytkowników, służą do zapewnienia im dostępu do portalu magazyny.pl, umożliwienia im korzystania z portalu, a także, za ich zgodą, do wysyłania im komunikacji marketingowej od JLL.
Dokładamy wszelkich starań, aby dane osobowe były bezpieczne, zapewniamy odpowiedni poziom ich ochrony i przechowujemy je tylko przez czas niezbędny do realizacji zapytania z uzasadnionych powodów biznesowych lub prawnych. Następnie usuwamy je w sposób bezpieczny i pewny. Aby uzyskać więcej informacji na temat danych osobowych przetwarzanych przez JLL, prosimy zapoznać się z naszymi zasadami ochrony prywatności.

Co oferujemy?

1

Pomoc prawną

Wsparcie w uregulowaniu stanu prawnego nieruchomości.

2

Realny zysk

Reprezentację sprzedawcy w całym procesie negocjacji umowy sprzedaży.

3

Wzrost wartości rynkowej gruntu

Poszerzenie potencjału inwestycyjnego działki np. poprzez uzyskanie warunków technicznych na przyłączenie mediów, analizy możliwości technicznej realizacji docelowej inwestycji, przygotowanie dokumentacji do zmiany miejscowego planu i studium zagospodarowania, uzyskanie pozwoleń dla realizacji inwestycji.

4

Skuteczne dotarcie do właściwych odbiorców

Prezentację terenu wśród inwestorów z najwyższym potencjałem zakupowym obejmujących zarówno deweloperów, fundusze inwestycyjne, jak i prywatnych inwestorów.

5

Pełną opiekę nad procesem inwestycyjnym

Reprezentację i wsparcie merytoryczne właściciela terenu na każdym etapie procesu inwestycyjnego, zapewniające przejrzysty sposób przeprowadzenia transakcji oraz proste przedstawienie zagadnień z nim związanych.

Przykłady
przeprowadzonych transakcji

Wiskitki - case study JLL
Zakup terenu inwestycyjnego

Wiskitki

Frito Lay - case study JLL
Zakup terenu inwestycyjnego

Frito Lay