Moraine w warszawskim magazynie Ideal Idea II

Firma Moraine Sp. z o.o. zawarła umowę najmu na 525 mkw powierzchni magazynowej oraz około 100 mkw biur w parku biznesu -Ideal Idea Park II na terenie Warszawy. Moraine Sp. z o.o. należy do grupy ACS, która zajmuje się kompleksowym wyposażeniem hal produkcyjnych w urządzenia specjalistyczne w zakresie przygotowania i transportu.


Agencja JLL pośrednikiem transakcji magazynowej w Warszawie

W transakcji pośredniczyła agencja Jones Lang LaSalle. Marzena Zielonka z działu wynajmu powierzchni magazynowych w Jones Lang LaSalle komentuje: „Powierzchnia zaproponowana w Ideal Idea Park II doskonale wpasowała się w potrzeby najemcy: reprezentacyjne biuro połączone z wysokim standardem powierzchni magazynowej zapewnia klientowi maksymalną elastyczność i funkcjonalność. Budynek został przekazany klientowi według wymagań i zgodnie z harmonogramem.”

Magazyny w rejonie Warszawy dedykowane mniejszym klientom

Ideal Idea Park II to nowoczesny magazyn dedykowany przede wszystkim dla mniejszych najemców poszukujących modułów połączonych z wysokiej klasy powierzchnią biurową. Park jest zlokalizowany w regionie magazynowym Warszawy, nieopodal Międzynarodowego Portu Lotniczego Okęcie (zaledwie 9 km od centrum stolicy). Położenie zapewnia dogodny dojazd do głównych tras wylotowych, w tym południowej obwodnicy Warszawy.


 • Warszawa

  Szukasz magazynu w Warszawie?

  Powierzchnia dostępna: 273000 m2
  Liczba ofert: 159
  Średni czynsz: -
  Magazyny: Warszawa

Ideal Distribution Center

Warszawa Lotnisko, Warszawa Miasto
Mateusz Iłowiecki