Grupa Goodman ma trzeciego najemcę w magazynie w Krakowie

Farutex, dystrybutor żywności dla segmentu HoReCa, wynajmie 3 500 mkw. powierzchni magazynowej i 350 mkw. powierzchni biurowej w obiekcie Kraków Airtport Logistics Centre.


Magazyn w Krakowie zajęty w 75%

W październiku zeszłego roku rozpoczęto budowę pierwszego magazynu w Krakowie w formie projektu spekulacyjnego. Po trzech miesiącach powierzchnia jest wynajęta w 75%.

Główną przyczyną podjęcia decyzji o zmianie siedziby przez Farutex, była potrzeba zwiększenia wynajmowanej powierzchni a także podniesienia dostępności komunikacyjnej magazynu, którą uzyskano dzięki sąsiedztwu autostrady A4, zwiększając tym samym łączność z Górnym Śląskiem - atrakcyjnym rynkiem dla segementu HoReCa.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z przebiegu współpracy z Farutex przy negocjacji tej umowy najmu. Goodman został wybrany ze względu na lokalizację i elastyczne rozwiązania, które są w stanie zapewnić. Z tych powodów jesteśmy przekonani, że nowoczesny magazyn budowany w ramach Kraków Airport Logistics Centre spełni oczekiwania Farutex i pozwoli spółce na dalszy rozwój jej sieci dystrybucji – komentuje Tomasz Mika, Head of Industrial Department, Jones Lang LaSalle.

 

Krakowska powierzchnia magazynowa w pobliżu portu lotniczego

Magazyn Kraków Airport Logistics Centre zlokalizowany jest w rejonie Krakowa, zaledwie cztery kilometry od międzynarodowego lotniska Kraków – Balice.


GLP Kraków Airport Logistics Centre

Kraków Północny Zachód, Kraków
 • Kraków

  Szukasz magazynu w Krakowie?

  Powierzchnia dostępna: 3500 m2
  Liczba ofert: 197
  Średni czynsz: -
  Magazyny: Kraków