Firma logistyczna wynajęła w Panattoni Park Pruszków II

Eksperci JLL doradzali w procesie poszukiwania lokalizacji i negocjowaniu warunków najmu firmie logistycznej Emole, która wynajęła 1700 mkw. powierzchni magazynowej w Panattoni Park Pruszków II pod Warszawą.


mat. pras.

Emole oferuje usługi szybkiej dostawy towarów serwisem drogowym i lotniczym na całym świecie. Firma wspiera klientów e-commerce zarówno w dostawach zagranicznych, jak i proponując rozwiązania IT, usprawniające wymianę informacji.

- Cały czas rozwijamy ofertę dla klientów Emole i umacniamy naszą pozycję w sektorze międzynarodowych usług logistycznych. Szukaliśmy takiej lokalizacji, która pozwoli nam na dużą elastyczność i rozwój dostaw transportem drogowym. Dodatkową zaletą, ze względu na realizowane przez nas dostawy lotnicze, jest bliskie położenie i dogodny dojazd do lotniska Chopina - komentuje Eugenia Rudenko, Head of Customer Sevice, Emole Sp. z o.o.

Nowoczesne centrum magazynowe Panattoni Park Pruszków II zlokalizowane jest przy autostradzie A2 na południowy zachód od centrum Warszawy, w pobliżu Pruszkowa. Bliska odległość dzieli także nieruchomość od drogi ekspresowej nr 92 Warszawa – Poznań, tzw. trasy poznańskiej. Lotnisko Chopina położone jest zaledwie 25 km od kompleksu.

- Emole stawia na najwyższą jakość usług. Dlatego też wymagania firmy związane z funkcjonalnością magazynu wykraczały poza powszechnie przyjęte standardy. Warto podkreślić tu elastyczne podejście firmy Panattoni, które przyczyniło się do stworzenia powierzchni skrojonej według potrzeb Emole – pozwalającej na efektywne jej wykorzystanie. Możliwość indywidualnej aranżacji oraz ulokowanie magazynu w pożądanej przez klienta lokalizacji, na pewno będą miały wpływ na dalszy rozwój firmy - podkreśla Piotr Chabracki, konsultant w Dziale Wynajmu Powierzchni Magazynowych, JLL.

Na Panattoni Park Pruszków II składają się trzy nowoczesne hale magazynowo-biurowe, o łącznej powierzchni prawie 70 000 mkw. Wysoka jakość powierzchni, elastyczność oferty i znakomite położenie to główne atuty kompleksu jako centrum dystrybucyjnego dla firm z różnych sektorów gospodarki.