Castorama Polska na dłużej w Prologis Park Stryków II

Castorama Polska, lider kategorii ulepszania warunków mieszkaniowych ma w Prologis Park Stryków II jeden ze swoich głównych magazynów oraz biuro o łącznej powierzchni 50 000 metrów kwadratowych. Teraz firma zdecydowała się na przedłużenie współpracy na kolejne lata. W transakcji doradzali ekserci JLL.


fot. ilustracyjna

– Spotkania z klientami są dla nas bardzo istotne. Niezależnie, czy omawiamy bieżące sprawy, czy rozwiązujemy niecodzienny problem. Zawsze uważnie wysłuchujemy naszych klientów i staramy się im jak najlepiej doradzić. To ogromna satysfakcja gdy widzimy, że nasze codzienne wsparcie - czasem wykraczające daleko poza ściany magazynu – zostaje docenione przez klienta – zaznacza Kamila Pruk Capital Deployment & Leasing, Senior Manager.

– Dziękujemy firmie Castorama za zaufanie i decyzję, aby to JLL po raz kolejny reprezentował firmę w procesie negocjacji najmu powierzchni magazynowej. Długoletnia współpraca z właścicielem marki Castorama, znajomość wymagań klienta z zakresu logistyki i magazynowania oraz sprawnie przeprowadzony proces negocjacji poskutkowały przedłużeniem umowy najmu firmy Castorama w Prologis Park Stryków II – podkreślił Tomasz Mika, Dyrektor Działu Powierzchni Magazynowo-Przemysłowych JLL w Polsce – wiodącej firmy doradczej na rynku nieruchomości, która pośredniczyła w transakcji.

Prologis Park Stryków II to nowoczesne centrum logistyczne w samym sercu Polski, z infrastrukturą drogową zapewniającą doskonałe połączenie z aglomeracją łódzką i całą Polską, a także efektywną dystrybucję w kierunkach Berlin - Moskwa oraz Gdańsk – Wiedeń.

– Jednym z kluczowych czynników jakie zdecydowały o pozostaniu naszego klienta w obecnej lokalizacji było świetne umiejscowienie parku Prologis na mapie Polski. Centrum logistyczne w Strykowie obsługuje sklepy Castorama na terenie całego kraju, zatem położenie tuż przy skrzyżowaniu autostrad A1 i A2 jest ogromnym atutem parku, ponieważ zapewnia ono doskonałe skomunikowanie z pozostałymi regionami Polski – dodaje Tomasz Mika.Tomasz Mika