Tarnobrzeska Specjalna Strefa Ekonomiczna EURO-PARK WISŁOSAN

Tarnobrzeska Specjalna Stref Ekonomiczna EURO-PARK WISŁOSAN mieści się na terenie 6 województw: podkarpackiego, świętokrzyskiego, mazowieckiego, lubelskiego, dolnośląskiego, podlaskiego.


Lokalizacja

Dogodna lokalizacja TSSE EURO-PARK WISŁOSAN sprawia, że jest to teren atrakcyjny inwestycyjnie. Podstrefy leżą w obszarach dobrze skomunikowanych z resztą kraju – drogi krajowe i porty lotnicze w kilku miastach pozwalają na łatwe przemieszczanie się. 

Podstrefy

W Strefie jest zlokalizowanych 20 podstref: Tarnobrzeg, Stalowa Wola, Nowa Dęba, Radom, Staszów, Jasło, Wrocław-Kobierzyce, Przemyśl, Janów Lubelski, Siedlce, Łuków, Tomaszów Lubelski, Węgrów, Nowe Miasto nad Pilicą, Kraśnik, Przasnysz, Horodło, Ryki, Łapy, Mińsk Mazowiecki.

Inwestorzy

Do głównych inwestorów Tarnobrzeskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej EURO-PARK WISŁOSAN należą: LG Philips LCD Poland Sp. z o.o. (Korea), ATS Stahlschmidt & Maiworm Sp. z o.o. (Niemcy), Sanfarm Sp. z o.o (Polska), LG Electronics Wrocław Sp. z o.o. (Polska), Heesung Electronics Poland Sp. z o.o. (Korea). W TSSE EURO-PARK WISŁOSAN udzielono 240 zezwoleń na prowadzenie działalności gospodarczej, a łącznenakłady inwestycyjne to 23 mln PLN.