Zmiany kadrowe w Dziale Powierzchni Magazynowo-Przemysłowych JLL

Na czele polskiego Działu Powierzchni Magazynowo-Przemysłowych JLL stanął Tomasz Mika. Nową funkcję objęła także Agata Zając. Z kolei Tomasz Olszewski wycofuje się z rynku nieruchomości komercyjnych. Pozostanie jednak konsultantem wspierającym prace JLL.


materiały prasowe

Tomasz Mika stanął na czele polskiego Działu Powierzchni Magazynowo-Przemysłowych JLL z początkiem kwietnia. Dotychczas nadzorował pracę zespołu Wynajmu Powierzchni Magazynowych, będącego jednym z dwóch kluczowych obszarów działalności firmy w tym segmencie.

 

Tomasz Olszewski wycofuje się z rynku nieruchomości komercyjnych

Z rynkiem nieruchomości komercyjnych Tomasz związany jest od ponad 18 lat. W JLL od 2010 roku odpowiada za strategiczną reprezentację najemców podczas transakcji leasingowych w całej Polsce, nadzorując i wspierając działania zespołu na rynkach regionalnych. W ciągu ostatnich kilku lat brał również aktywny udział w zarządzaniu całym zespołem, wyznaczając strategiczne kierunki rozwoju biznesu, usług oraz platform obsługujących relacje z klientami. W tym zakresie blisko współpracował z Tomaszem Olszewskim, który po 28 latach pracy w branży postanowił wycofać się z rynku nieruchomości komercyjnych. 

Tomasz Olszewski nie żegna się jednak definitywnie z JLL. Pozostanie konsultantem, wspierającym swoją wiedzą zarówno zespół magazynowy, jak i zarząd spółki w rozważaniach strategicznych dotyczących rozwoju usług doradczych.

Agata Zając na czele Zespołu Przygotowania Gruntów Przemysłowych

Nową funkcję obejmie także Agata Zając, dotychczasowa Senior Director w Dziale Powierzchni Magazynowo-Przemysłowych. Zarządzając Zespołem Przygotowania Gruntów Przemysłowych, będzie nadzorowała pracę największego zespołu profesjonalistów odpowiedzialnych za wyszukiwanie, analizę, przygotowywanie i pozyskiwanie gruntów przeznaczonych pod magazyny i produkcję. Będzie również współpracowała blisko z Tomaszem Miką przy wyznaczaniu i realizacji strategicznych kierunków rozwoju biznesu.

 

Agata, związana z JLL od 2010 roku, ma blisko 15-letnie doświadczenie w sektorze nieruchomości. Od kilku lat nadzoruje pracę zespołu realizującego projekty w okolicach Warszawy i na Podkarpaciu. W tym czasie była zaangażowana w duże transakcje gruntowe w sektorze przemysłowym, obsługując międzynarodowych klientów.

- Jedną z cech wyróżniających JLL jest to, że struktury zarządcze w wielu przypadkach tworzą osoby od lat związane z naszą firmą. Ich wiedza i zaangażowanie pozwalają tworzyć unikalną wartość dla rynku i dla samej organizacji. Gratuluję awansów liderom powołanym do nowych ról. Jestem przekonany, że będą nie tylko kontynuowali wspólnie opracowaną ścieżkę rozwoju, ale i z pasją poszukiwali nowych, innowacyjnych pól współpracy z naszymi partnerami – komentuje Mateusz Bonca, CEO JLL.