:

Więcej e-commerce w MLP Poznań

Internetowy lider sprzedaży wyposażenia łazienek w Polsce wynajął dodatkowo prawie 4 tys. mkw. nowoczesnej powierzchni magazynowej w parku logistycznym MLP Poznań.


mat. pras.

Łazienkaplus.pl podpisała z MLP Group umowę dotyczącą powiększenia wynajmowanej przestrzeni magazynowej o prawie 4 tys. mkw. w parku logistycznym MLP Poznań. Tym samym najemca zwiększył powierzchnię do około 9 tys. mkw. Spółka związana jest z MLP Group od 2017 roku. Przekazanie klientowi gotowego obiektu planowane jest na Q1 2021 roku.

- Decyzja dotycząca rozbudowy zaplecza magazynowego przez naszego klienta jest potwierdzeniem, że oferta MLP Group spełnia oczekiwania Najemcy i jest dowodem wysokiej jakości świadczonych przez nas usług zarządzania. Ponadto Park logistyczny w Poznaniu posiada wciąż duży potencjał do rozbudowy, dzięki czemu możemy odpowiadać na zainteresowanie ze strony obecnych jak i potencjalnych najemców – mówi Agnieszka Góźdź, Dyrektor Sprzedaży w MLP Group S.A.

Centrum logistyczne MLP Poznań zlokalizowane jest w miejscowości Koninko, w pobliżu drogi ekspresowej S11 łączącej Poznań z Katowicami. Park znajduje się ok. 16 km od centrum Poznania i 4 km od autostrady A2. Projekt MLP Poznań docelowo dostarczy ok. 90 tys. mkw. najnowocześniejszej przestrzeni magazynowo-produkcyjnej.