W magazynie ProLogis Park Szczecin jest nowy najemca

ProLogis wynajął 6 300 metrów kwadratowych powierzchni magazynowej w ProLogis Park Szczecin firmie ASIA Sp. z o.o. Spółka jest wyłącznym dystrybutorem ceramiki ozdobnej marki Pil&Rotting® Sverige AB.


 

Chcemy podnieść efektywność dystrybucji towarów na terenie Polski oraz wejść ze swoją ofertą na rynek niemiecki, – powiedział Andrzej Karbownik, Dyrektor Generalny ASIA Sp. z o.o. – Dlatego zdecydowaliśmy się na przeniesienie części obecnie istniejącego w Szwecji magazynu do Polski. ProLogis Park Szczecin jest dla nas idealną lokalizacją ze względu na sąsiedztwo portu morskiego, który gwarantuje sprawną obsługę logistyczną importowanych z najdalszych zakątków świata towarów, a oddalony zaledwie o 200 kilometrów Berlin, dzięki odpowiedniej infrastrukturze drogowej jest niemal na wyciągnięcie ręki.

Ten park powstał z myślą o takich klientach jak ASIA, którzy nie tylko korzystają z transportu drogowego ale i morskiego koncentrując się na zapewnieniu optymalnego łańcucha dostaw na polskim i niemieckim rynku,- powiedział Dariusz Proniewicz, Leasing Manager ProLogis na Polskę - Jesteśmy dumni, że możemy powitać nowego klienta pod dachami ProLogis w Szczecinie.

 

Nowoczesna powierzchni magazynowa Prologis w Szczecinie

Magazyn ProLogis Park Szczecin, dysponuje powierzchnią ponad 41 600 metrów kwadratowych.

Autostrada A3 w bliskim sąsiedztwie magazynu w regionie Szczecina

Deweloper Prologis swój magazyn zlokalizował w rejonie Szczecina, po wschodniej stronie autostrady S3 (Szczecin-Świnoujście) oraz w odległości 65 kilometrów od portu morskiego w Świnoujściu i zaledwie 7 kilometrów od portu lotniczego w Goleniowie.


Mapletree Park Szczecin

Szczecin Pólnocny Wschód, Szczecin
 • Szczecin

  Szukasz magazynu w Szczecinie?

  Powierzchnia dostępna: 13000 m2
  Liczba ofert: 117
  Średni czynsz: -
  Magazyny: Szczecin
Paulina Dziubińska