W centrum logistycznym Goodman w Budapeszcie dołącza firma Oriflame do firmy Rossmann

Goodman, właściciel, deweloperem i zarządzający przestrzenią biznesową oraz logistyczną zakończył drugi etap Üllő Airport Logistics Centre. Centrum o łącznej powierzchni magazynowej 16,000 m2 i powierzchnii biurowej 1,000 m2 .


Centrum dystrybucji na Europę Środkową węgierskiego oddziału Orfilame, szwedzkiego producenta wysokiej jakości kosmetyków, będzie działać w nowej siedzibie i obsługiwać kilkanaście krajów w regionie. Od lutego 2010 roku rozpoczęła się budowa drugiego etapu, a generalnym wykonawcą była firma Market Építő Zrt. Dwa dotychczas zakończone etapy projektu w Üllő zajmują niemal jedną trzecią działki o całkowitej powierzchni 155 000 m2.

Zarówno drugi jak i pierwszy etap projektu został dopasowany do indywidualnych potrzeb Oriflame Hungary. Ze względu na to, że konsultanci firmy są zaopatrywani bezpośrednio z magazynu, szybka i dokładna dystrybucja jest dla Oriflame kluczowa. W celu utrzymania wysokiej jakości usług, Oriflame wykorzystuje największy na Węgrzech i jeden z najefektywniejszych automatycznych systemów kompletowania zamówień: Pick by Light. Nowe centrum dystrybucyjne Oriflame Hungary będzie zatrudniać 200 pracowników.