Trwa budowa 7R Park Warsaw West I

W Warszawie trwają prace przy budowie 7R Park Warsaw West I. Druga już inwestycja 7R na Mazowszu będzie gotowa jesienią bieżącego roku.


7R Park Warsaw West I składa się z dwóch nowoczesnych obiektów o łącznej powierzchni 16 500 m kw. Hale magazynowe zostały zaprojektowane tak, aby oprócz zaaranżowania typowej powierzchni magazynowej możliwe było prowadzenie w nich także lekkiej produkcji. Generalnym Wykonawcą obiektu jest firma Atlas Ward Polska.

– Z 7R mamy przyjemność pracować już po raz kolejny. Na przestrzeni ostatnich lat wspólnie wybudowaliśmy kilka obiektów zlokalizowanych w całej Polsce. Dzięki 20-letniemu doświadczeniu w obszarze realizowania inwestycji magazynowych i logistycznych znamy i doskonale rozumiemy oczekiwania dewelopera. Jesteśmy przekonani o tym, że i tę realizację zakończymy w pełni usatysfakcjonowani – mówi Mariusz Górecki, Prezes Zarządu Atlas Ward Polska.


7R Park Warsaw West I wyróżnia znakomita lokalizacja w granicach aglomeracji warszawskiej. Park znajduje się przy ul. Poznańskiej, w pobliżu giełdy rolno – spożywczej, a także retail parku. Od centrum Warszawy inwestycja oddalona jest o 19 km. Ponadto, zaledwie 2 km od 7R Park Warsaw West I, w ramach rozbudowy II linii stołecznego metra, planowana jest stacja Mory. W bliskim sąsiedztwie inwestycji przebiegają także ważne arterie komunikacyjne - autostrada A2, oraz droga ekspresowa S8.

– Region Warszawy to największy rynek magazynowy w Polsce, a jego wielką zaletą jest szeroki dostęp do zasobów ludzkich. Stolica przyciąga utalentowanych ludzi, a inwestorzy lokują kapitał tam, gdzie mają dostęp do wysoko wykwalifikowanej kadry. Położenie 7R Park Warsaw West I w aglomeracji warszawskiej, z dostępem do odpowiedniej infrastruktury oraz komunikacji publicznej ułatwi dojazd do firm ulokowanych w parku nie tylko dostawcom i klientom, ale przede wszystkim dojeżdżającym tu każdego dnia pracownikom. Doceniamy wysoki potencjał kadrowy stolicy i dostrzegamy zapotrzebowanie na kolejne inwestycje magazynowe, dlatego planujemy już następne projekty 7R w tym regionie – dodaje Bartłomiej Krawiecki, członek zarządu 7R SA.R Park Warsaw West I objęty jest certyfikacją BREEAM. Deweloper zastosuje w obiektach rozwiązania energooszczędne takie jak m.in. oświetlenie LED czy ogrzewanie za pomocą promienników.

7Pierwszy z obiektów 7R Park Warsaw West I, o powierzchni 9 200 m kw., został wynajęty jeszcze przez rozpoczęciem budowy przez jednego z największych operatorów logistycznych w kraju specjalizującego się w przesyłkach kurierskich.