Terminal DB Schenker w magazynie Kraków Airport Logistics Centre otwarty

Grupa Goodman przekazała DB Schenker terminal przeładunkowy typu cross-dock o powierzchni 7,6 tys. mkw. w podkrakowskim magazynie.


Powierzchnia magazynowa w okolicach Krakowa dla DB Schenker

Magazyn BTS w Modlniczce k. Krakowa jest pierwszym projektem zrealizowanym przez Goodman dla DB Schenker Logistics w Polsce. Najem obiektu w Kraków Airport Logistics Centre to część szerszej strategii DB Schenker.

Chcemy budować coraz lepsze relacje z grupami osób, które mają bezpośredni wpływ na naszą działalność. Inwestycja w Krakowie wpisuję się w ten model usprawniając realizację naszych celów biznesowych, poziom obsługi klienta, a także warunki pracy naszych pracowników i kurierów -  powiedział Janusz Górski, Prezes Schenker Sp. z o.o.

Wybierając  powierzchnię magazynową w regionie Krakowa,  operator logistyczny skupił uwagę na aspekcie ekologicznym i urbanistycznym.

Nasz stary terminal w Krakowie położony był w ścisłym centrum miasta. Przeniesienie go na przedmieścia będzie wkładem DB Schenker na rzecz zmniejszenia ruchu w Krakowie, co wpisuje się również w naszą strategię społecznej odpowiedzialności – dodał Janusz Górski.

Wysokiej jakości magazyn pod Krakowem

Wynajęty przez DB Schenker terminal jest trzecim obiektem w parku magazynowym w okolicach Krakowa.

Coraz większa liczba najemców naszym parku Kraków Airport Logistics Center potwierdza, że jest to projekt bardzo dobrze dopasowany do potrzeb rynkowych. Klienci doceniają doskonałą lokalizację magazynów oraz wysoką jakość wykonania – powiedział Błażej Ciesielczak, Dyrektor Zarządzający Goodman Poland.


 • Kraków

  Szukasz magazynu w Krakowie?

  Powierzchnia dostępna: 3500 m2
  Liczba ofert: 211
  Średni czynsz: -
  Magazyny: Kraków

GLP Kraków Airport Logistics Centre

Kraków Północny Zachód, Kraków