Startuje budowa Panattoni Park Wrocław West Gate. Jest pierwszy najemca

Ruszyła budowa Panattoni Park Wrocław West Gate. W sumie w parku powstanie ok. 47 tys. mkw. Pierwszym najemcą parku jest Schumacher Packaging.


fot. ilustracyjna

Panattoni Park Wrocław West Gate zlokalizowany jest na zachód od stolicy regionu i w przyszłości zapewni dostęp do najważniejszych połączeń drogowych:  autostrady A4, drogi ekspresowej S3, czy Autostradowej Obwodnicy Wrocławia, a także lotniska międzynarodowego oraz granic z Czechami i Niemcami.

Obecnie trwa realizacja pierwszej fazy inwestycji - budowa obiektu o powierzchni 17,6 mkw., której finalizacja przewidziana jest na wrzesień 2021 r.

Atrakcyjna perspektywa dla działalności krajowej i międzynarodowej przyciągnęła jednego z europejskich liderów produktywności i innowacji w branży opakowań – firmę Schumacher Packaging.

Schumacher Packaging jest ekspertem w dziedzinie indywidualnych rozwiązań w zakresie opakowań z tektury falistej i litej. To rodzinne przedsiębiorstwo od wielu lat łączy swoją obecność na rynku europejskim z równie wysokimi standardami technicznymi, jakościowymi i serwisowymi we wszystkich lokalizacjach. Szeroki asortyment produktów zaspokaja potrzeby różnych branż w zakresie opakowań począwszy od opakowań transportowych, poprzez składane pudełka i tace, aż po opakowania upominkowe i ekspozytory.

W Panattoni Park Wrocław West Gate przedsiębiorstwo wynajęło 5670 m kw. i będzie realizować procesy magazynowe i dystrybucję opakowań powstałych w pobliskiej fabryce Schumacher Packaging.