Segro w Nadarzynie zostało rozbudowane

W podwarszawskim parku Segro pojawił się nowy klient – firma Sanpol, która na 8,3 tys. m kw. powierzchni otworzyła centrum logistyczne. W sumie istniejący budynek został rozbudowany o prawie 15 tys. m kw. Pozostała część budynku powstała na zasadach spekulacyjnych. Sanpol rozpocznie operacje w nowym obiekcie w styczniu 2017 r.


– Główny czynnik, który zdecydował o wyborze Segro Logistics Park Warsaw, Nadarzyn to lokalizacja obiektu przy trasie S8, niedaleko pozostałych ważnych węzłów komunikacyjnych. Nie bez znaczenia była też renoma firmy SEGRO, którą postrzegamy, jako godnego zaufania partnera. Potencjał parku logistycznego w Nadarzynie daje nam nie tylko możliwości zwiększenia wynajmowanych powierzchni, ale, co najważniejsze, pozwoli nam zoptymalizować procesy logistyczne i obsłużyć rosnący wolumen zamówień – zaznacza Paweł Kokot, dyrektor Centrum Logistycznego firmy Sanpol.

– Obecny potencjał Segro Logistics Park Warsaw, Nadarzyn to 31 tys. m kw. nowej powierzchni, którą w ramach tej konkretnej inwestycji możemy zaoferować zarówno obecnym, jak i przyszłym klientom. Warto przy tym zauważyć, że dzięki otwartości na oczekiwania naszych partnerów możemy stworzyć od podstaw praktycznie każdy rodzaj przestrzeni logistyczno-magazynowej – komentuje Waldemar Witczak, Dyrektor Regionalny Segro.


Paulina Dziubińska

See also

Rusza budowa magazynu dla Just In Time w MLP Gliwice


20-03-2018

MLP Group wybrało firmę Mirbud jako generalnego wykonawcę odpowiedzialnego za budowę obiektu magazynowego dla Just In Time Logistics Sp. z o.o.

Kolejne zezwolenie w Suwalskiej SSE


15-03-2018

Już 251 zezwolenia na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie Podstrefy Siemiatycze udzielił zarząd Suwalskiej SSE. Tym razem zezwolenie otrzymała firma BR TECHNOLOGY.

ID Logistics z nowym magazynem w Grodzisku Mazowieckim


13-03-2018

Eksperci JLL reprezentowali ID Logistics w procesie negocjacji i przygotowania długoterminowej strategii najmu. Międzynarodowa grupa specjalizująca się w logistyce kontraktowej w branżach dystrybucji, przemysłu, logistyki detalicznej i e-commerce, wynajęła 23 000 m kw. powierzchni magazynowej klasy A w Grodzisku Mazowieckim.

Nowy najemca w parku 7R Kraków Kokotów


12-03-2018

7R podpisało umowę z operatorem logistycznym Rohlig Suus Logistics na wynajem ponad 15,5 tys. m kw. powierzchni magazynowej w powstającym Centrum Logistycznym 7R Kraków Kokotów.