SEGRO rozszerza swoją ofertę magazynową w Łodzi

Firma SEGRO, wiodący deweloper powierzchni magazynowych w Europie, rozpoczęła budowę swojego pierwszego obiektu typu small business unit w Polsce. Inwestycja powstająca w Łodzi, dedykowana jest klientom poszukującym nowoczesnych, elastycznych powierzchni biznesowych gwarantujących zarówno dogodny dostęp do towarów, jak i reprezentacyjne otoczenie. Zgodnie z planem projekt zostanie oddany do użytku pod koniec 2010 roku.


3 000 m2 nowej powierzchni magazynowej typu sbu w Łodzi

SEGRO rozpoczęło budowę łódzkiego sbu w sierpniu. Magazyn powstaje na działce o powierzchni 6,7 ha, na terenie funkcjonującego już centrum logistycznego Tulipan Park Łódź. Projekt dostarczy na rynek 3 000 m2 nowoczesnej powierzchni z przeznaczeniem na małe magazyny, biura oraz lekką produkcję. Minimalne moduły do wynajęcia w obiekcie zaczynają się już od 750 m2. Dla porównania, w przypadku big boxów minimalna powierzchnia to 2 500 m2.

Waldemar Witczak, Dyrektor Regionu SEGRO Poland, powiedział: Naszym głównym celem jest zapewnianie klientom jak najwyższej jakości usług, dlatego cieszymy się ogromnie z faktu, że oferta SEGRO rozszerza się o nowy produkt. Realizacja łódzkiej inwestycji magazynowej typu sbu to nasza odpowiedź na zapotrzebowanie klientów poszukujących elastycznych powierzchni biznesowych.

Największymi zaletami pierwszego sbu budowanego przez firmę SEGRO w Polsce są: doskonała widoczność inwestycji oraz jej lokalizacja. W przeciwieństwie do tradycyjnych obiektów magazynowych zlokalizowanych przy głównych arteriach komunikacyjnych, ale poza większymi ośrodkami miejskimi, najnowszy projekt SEGRO powstaje w atrakcyjnym sąsiedztwie w ramach granic administracyjnych Łodzi.

Magazyny w Łodzi dopasowane do potrzeb klienta

Budynek oferuje wysoki standard wykończeń powierzchni, a także liczne funkcjonalne rozwiązania techniczne umożliwiające jej łatwe zaadaptowanie do wymagań najemców z różnych branż: usługowej, handlowej, dystrybucyjnej, magazynowej i produkcyjnej. Również aranżacje poszczególnych pomieszczeń mogą być dostosowane do indywidualnych potrzeb najemców, zarówno w zakresie wielkości, jak i układu. Powierzchnie dostępne w łódzkim obiekcie, mogą ponadto spełniać funkcję salonów wystawienniczych.

Autostrada A2 - 15 km od łódzkiego magazynu

Tulipan Park Łódź to jeden z najlepiej zlokalizowanych magazynów w regionie Łodzi. Obiekt położony jest zaledwie 6 kilometrów od centrum miasta,  przy jednej z głównych arterii komunikacyjnych- ulicy Rokicińskiej, 15 kilometrów od połączenia z nową autostradą A2 oraz w odległości jedynie 2 kilometrów od przyszłego węzła komunikacyjnego z autostradą A1 (Gdańsk-Łódź-Katowice).


SEGRO Business Park Łódź

Łódź Miasto, Polska Centralna
Paulina Dziubińska