Ruszyła budowa nowoczesnych magazynów we Wrocławiu

Deweloper nowoczesnych obiektów magazynowo-biurowych Parkridge Central Eastern Europe, rozpoczął właśnie realizację I etapu Parkridge Business Centre Wrocław w okolicy Wrocławia.


Wrocław - Goldbeck postawi 2 obiekty magazynowe

W budowie znajdują się 2 budynki magazynowo-biurowe o łącznej powierzchni 11040 mkw. (5670 oraz 5370 mkw.). Generalnym wykonawcą jest firma Goldbeck. Termin oddania tego etapu do użytkowania planowany jest na styczeń 2011 roku. Obiekt magazynowy jest w procesie komercjalizacji i cieszy się dużym zainteresowaniem potencjalnych najemców. 

Parkridge Business Centre Wrocław będzie nowoczesnym kompleksem biurowo-magazynowym. W skład jego wejdzie 5 budynków biurowych, które zaoferują łącznie blisko 17,5 tys. mkw. oraz 10 budynków magazynowo-biurowych o powierzchni ponad 50 tys. mkw. Magazyny dostępne będą zarówno dla ciężkiego transportu samochodowego dzięki zastosowaniu doków przeładunkowych a także dla lekkich pojazdów dystrybucyjnych poprzez bramy wjazdowe z poziomu gruntu. Budynki  zlokalizowane w regionie magazynowym Wrocławia, dadzą możliwość wynajęcia i zaaranżowania powierzchni już od 600 mkw.


 • Wrocław

  Szukasz magazynu we Wrocławiu?

  Powierzchnia dostępna: 115500 m2
  Liczba ofert: 54
  Średni czynsz: -
  Magazyny: Wrocław
Paulina Dziubińska