:

Ruszyła budowa nowego magazynu 7R Logistic w Gdańsku

Ruszyła budowa magazynu Kowale V w 7R Logistic w Gdańsku. Powstanie około 32 tys. m kw. powierzchni magazynowej. Na początku 2017 roku planowany jest odbiór obiektu. Deweloper rozpoczął już komercjalizację.


Deweloper zdecydował się na rozbudowe parku po spekulacyjnym sukcesie, jakim okazał się budynek Kowale IV. – Nasze inwestycje magazynowe zlokalizowane na Pomorzu cieszą się dużym zainteresowaniem ze strony najemców. Centrum Logistyczne Gdańsk-Kowale IV to była nasza kolejna inwestycja realizowana spekulacyjnie, którą skomercjalizowaliśmy w ciągu kilku miesięcy – mówi Ryszard Gretkowski wiceprezes zarządu 7R Logistic SA. 

Powstający budynek będzie oferował docelowo około 32 tys. m kw. powierzchni magazynowej klasy A. Odbiór obiektu planowany jest na I kwartał 2017 r. Deweloper rozpoczął już komercjalizację.

7R Logisitc Park Gdańsk to nowoczesny park magazynowo-biurowy, który oferuje magazyny do wynajęcia w Gdańsku przeznaczone m.in. do lekkiej produkcji. Doskonała lokalizacja zapewnia znakomitą ekspozycję magazynu oraz dogodne połączenie komunikacyjne do tras wylotowych Trójmiasta. Hale magazynowe zaprojektowane zostały z myślą o małych, średnich i dużych najemcach, prowadzących działalność dystrybucyjną.


Mateusz Iłowiecki
 • Trojmiasto

  Szukasz magazynu w Trójmieście?

  Powierzchnia dostępna: 45000 m2
  Liczba ofert: 79
  Średni czynsz: -
  Magazyny: Trójmiasto

Zobacz więcej

Hillwood zakończył inwestycję w Oleśnicy


30-10-2020

Park logistyczny Hillwood Oleśnica ma już pozwolenie na użytkowanie. Budynek oferuje najemcom w sumie 53 tys. mkw. nowoczesnej powierzchni magazynowej i w większości jest już wynajęty.

III kwartał Panattoni pod znakiem budowy. 1,5 mln m kw. w Europie


28-10-2020

Panattoni kończy III kwartał 2020 r. pod znakiem budowy na potrzeby e-commerce i produkcji. W Polsce deweloper wystartował m.in. z realizacją obiektu produkcyjnego dla Danfoss Poland, a także kontynuował budowę fabryki grilli dla Weber czy powierzchnie dedykowane sprzedaży w internecie, zarówno w ramach własnych parków, jak i BTS’ów.

Colquimica Adhesives przedłuża umowę z SEGRO


26-10-2020

Colquimica Adhesives przedłużyła umowę najmu powierzchni magazynowej liczącej 7,3 tys. mkw. zlokalizowanej na terenie SEGRO Logistics Park Poznań, Komorniki. Przedsiębiorstwo zdecydowało się również na wynajem dodatkowej powierzchni w nowo powstałym obiekcie magazynowym, tym samym zwiększając swoją działalność w parku do ponad 11 tys. mkw.

TDJ Equity i 7R łączą siły. Powstanie 7R Projekt


26-10-2020

Do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów trafił wniosek o zgodę na utworzenie przez TDJ Equity i spółkę 7R spółki zajmującej się wynajmem powierzchni przemysłowych.