:

Ruszyła budowa Centrum Logistycznego Gdańsk-Kowale V

Zaczęła się budowa Centrum Logistycznego Gdańsk-Kowale V. Według planów 7R Logistic budynek ma być oddany do użytku w pierwszym kwartale 2017 roku.


Centrum Logistyczne Gdańsk Kowale V to piąty z sześciu etapów w ramach parku 7R Logistic, który docelowo będzie oferował 140 tys. m kw. powierzchni magazynowej. – Nasze inwestycje zlokalizowane na Pomorzu cieszą się niezmiennie dużym zainteresowaniem – komentuje Marzena Zaczkiewicz, Leasing Manager 7R Logistic.

– W przypadku Centrum Logistycznego Gdańsk-Kowale IV rozpoczęliśmy realizację magazynu w systemie spekulacyjnym, a już po trzech miesiącach obiekt był skomercjalizowany w 60 proc. To pokazuje jak duże jest zapotrzebowanie na powierzchnie magazynowe w tej lokalizacji. Sukces inwestycji skłonił nas do rozpoczęcia budowy piątego już magazynu na Pomorzu. Docelowo obiekt będzie posiadał 32 tys. mkw. powierzchni magazynowej klasy A. Rozpoczęliśmy komercjalizację obiektu i jesteśmy na etapie podpisywania umów z kluczowymi najemcami – dodaje Marzena Zaczkiewicz.

Park magazynowy, składa się z nowoczesnych obiektów zlokalizowanych w Gdańsku przy ul. Magnackiej 4, w bezpośrednim sąsiedztwie drogi ekspresowej S6, będącej jednocześnie obwodnicą Trójmiasta. Doskonała lokalizacja zapewnia znakomitą ekspozycję magazynów oraz dogodne połączenie komunikacyjne z trasami wylotowymi Trójmiasta. Połączenie z autostradą A1 umożliwia bardzo sprawny wyjazd z Gdańska w kierunku południowym.


Mateusz Iłowiecki
 • Trojmiasto

  Szukasz magazynu w Trójmieście?

  Powierzchnia dostępna: 45000 m2
  Liczba ofert: 79
  Średni czynsz: -
  Magazyny: Trójmiasto

Zobacz więcej

Hillwood zakończył inwestycję w Oleśnicy


30-10-2020

Park logistyczny Hillwood Oleśnica ma już pozwolenie na użytkowanie. Budynek oferuje najemcom w sumie 53 tys. mkw. nowoczesnej powierzchni magazynowej i w większości jest już wynajęty.

III kwartał Panattoni pod znakiem budowy. 1,5 mln m kw. w Europie


28-10-2020

Panattoni kończy III kwartał 2020 r. pod znakiem budowy na potrzeby e-commerce i produkcji. W Polsce deweloper wystartował m.in. z realizacją obiektu produkcyjnego dla Danfoss Poland, a także kontynuował budowę fabryki grilli dla Weber czy powierzchnie dedykowane sprzedaży w internecie, zarówno w ramach własnych parków, jak i BTS’ów.

Colquimica Adhesives przedłuża umowę z SEGRO


26-10-2020

Colquimica Adhesives przedłużyła umowę najmu powierzchni magazynowej liczącej 7,3 tys. mkw. zlokalizowanej na terenie SEGRO Logistics Park Poznań, Komorniki. Przedsiębiorstwo zdecydowało się również na wynajem dodatkowej powierzchni w nowo powstałym obiekcie magazynowym, tym samym zwiększając swoją działalność w parku do ponad 11 tys. mkw.

TDJ Equity i 7R łączą siły. Powstanie 7R Projekt


26-10-2020

Do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów trafił wniosek o zgodę na utworzenie przez TDJ Equity i spółkę 7R spółki zajmującej się wynajmem powierzchni przemysłowych.