Powstaje szósty magazyn w rejonie Poznania w ramach Panattoni Park Poznań I

Ruszyła budowa dla NAVO. Panattoni, startuje z budową szóstego magazynu na terenie Panattoni Park Poznań I. Inwestycja rozopczęła się w połowie września i będzie to magazyn o charakterze spekulacyjnym, o powierzchni 10 700 m2.


Powstanie kolejny magazyn w rejonie Poznania w ramach Panattoni Park Poznań I

Jest to szósty, ostatni planowany magazyn w Poznaniu w ramach Panattoni Park Poznań I. Powstający magazyn o powierzchni 10 700 m2 ma charakter spekulacyjny. Budynek zostanie oddany do użytku na przełomie I i II kwartału 2011 roku, ale już dziś ma pierwszego Najemcę. Został nim dotychczasowy klient dewelopera Panattoni Europe, firma NAVO Polska Grupa Dystrybucyjna. 

Nowy najemca zajmie w magazynie pod Poznaniem ponad 6.000 m2 powierzchni magazynowej

NAVO PGD jest firmą wyspecjalizowaną w świadczeniu usług dystrybucyjnych i logistycznych dla produktów FMCG. NAVO jest strategicznym partnerem Procter&Gamble w Polsce, wśród kluczowych kooperantów NAVO znajdują się także 3M, SC Johnson i Newell Rubbermaid. W powstającym magazynie pod Poznaniem zajmie 6 170 m2, z czego 5 620 m2 przeznaczone zostanie na potrzeby składowania, zaś 550 m2 będą stanowić biura. Lokalizacja w Gądkach jest jednym z trzech Centrów Dystrybucyjnych NAVO, pozostałe dwa znajdują się w Tychach i Nadarzynie.


SEGRO Logistics Park Poznań, Gądki

Poznań Wschód, Poznań
 • Poznań

  Szukasz magazynu w Poznaniu?

  Powierzchnia dostępna: 183000 m2
  Liczba ofert: 355
  Średni czynsz: -
  Magazyny: Poznań
Paulina Dziubińska