Powierzchnia magazynowa Tulipan Park Łódź w 100% wynajęta!

Deweloper SEGRO podpisał umowę najmu na ostatni wolny moduł w Tulipan Park Łódź. Do grona najemców obiektu, dołączyła spółka Dyrup. Dzięki tej transakcji magazyn SEGRO w Łodzi jest całkowicie wynajęty!


Dyrup klientem 2 000 mkw. w łódzkim magazynie

Firma Dyrup to europejski lider w dziedzinie produkcji i sprzedaży produktów ochrony drewna oraz farb zarówno do wnętrz jak i na zewnątrz. Trzy główne marki to Bonex, Dyrup i Gori. Spółka Dyrup podpisała umowę najmu na 2 000 mkw. powierzchni magazynowo-biurowej w Tulipan Park Łódź.

Pan Waldemar Witczak, SEGRO Poland, powiedział: Jesteśmy bardzo zadowoleni z nawiązania współpracy z firmą Dyrup, która posiada ugruntowaną pozycją rynkową. Naszą strategię opieramy na oferowaniu najwyższej jakości usług na każdym etapie współpracy z klientem ze szczególnym uwzględnieniem jego indywidualnych potrzeb. Elastyczność oferty i atrakcyjna lokalizacja magazynu Tulipan Park Łódź przy jednej z głównych ulic miasta, stanowią jej niewątpliwe atuty, co znalazło uznanie w oczach naszych dotychczasowych najemców.”'

30 000 mkw. powierzchni magazynowej w Łodzi

Tulipan Park Łódź to nowoczesny magazyn o powierzchni 30 000 mkw., położony w mieście Łodzi, w dzielnicy przemysłowej Widzew. Park obejmuje teren 6,7 ha u zbiegu ulic Hetmańskiej i Rokicińskiej. 

Doskonała lokalizacja obiektu została potwierdzona zainteresowaniem Klientów. Powierzchnie magazynowe zapewniły sobie tutaj firmy z branży spedycyjnej: Pol Fret - francuska grupa Clement (ponad 15 000 mkw.), JasFBG (5 000 mkw.) i Rohlig (ponad 5 000 mkw.) oraz firma Sercom Solution (ponad 3 000 mkw.).


SEGRO Business Park Łódź

Łódź Miasto, Łódź
 • Lodz

  Szukasz magazynu w Łodzi?

  Powierzchnia dostępna: 241000 m2
  Liczba ofert: 48
  Średni czynsz: -
  Magazyny: Łódź
Paulina Dziubińska