„Piotr i Paweł” w magazynie w Błoniu

Panattoni Europe, lider rynku powierzchni magazynowych w Europie, poinformował o podpisaniu umowy z firmą „Piotr i Paweł”. Klient, sieć supermarketów, zajmie ok. 5300 m² powierzchni magazynowej na terenie Panattoni Park Błonie I.


,,Piotr i Paweł,, najemcą 5 300 m2 magazynu w podwarszawskim Błoniu

Panattoni Europe podpisał kolejną umowę najmu w regionie magazynowym Warszawy. Najemcą parku Panattoni Park Błonie I została ogólnopolska sieć supermarketów „Piotr i Paweł”. Wynajęta powierzchnia to, ok. 5,3 tys. m², (5331 m² magazynu i 277 m² biura) posłuży prawie w całości jako chłodnia, gdzie składowany będzie nabiał (w temperaturze ok. 5,5◦C) oraz pomieszczenie, w którym przechowywane będą owoce i warzywa (przy 8-9◦C).

Podpoznańska sieć supermarketów w magazynach w rejonie Poznania

To już drugi kontrakt dewelopera z  podpoznańską siecią „Piotr i Paweł”. W październiku 2007 r. Panattoni wynajął klientowi magazyn w swoim centrum dystrybucyjnym na terenie podpoznańskich Gądek. Obiekt, o łącznej powierzchni 25 tys. m², obsługuje obecnie blisko 70 sklepów sieci, ale wkrótce lokalizacja w Gądkach ma docelowo zapewnić obsługę nawet 100 marketów.

Magazyn w Błoniu usprawnieniem dla klinetów z regionu Warszawy

– Panattoni jest dla nas sprawdzonym partnerem – mówi Błażej Patryn, Rzecznik prasowy firmy Piotr i Paweł. - Nowy magazyn na terenie Panattoni Park Błonie I z pewnością ułatwi i usprawni proces obsługi naszych klientów zarówno na Mazowszu, jak i w innych regionach wschodniej Polski.


Mapletree Park Błonie

Błonie, Warszawa
 • Warszawa

  Szukasz magazynu w Warszawie?

  Powierzchnia dostępna: 273000 m2
  Liczba ofert: 159
  Średni czynsz: -
  Magazyny: Warszawa
Paulina Dziubińska