Panattoni Europe z nową polską stroną internetową

Panattoni Europe, lider rynku powierzchni przemysłowych w Polsce, oddał do użytku branży nowe narzędzie – polską stronę internetową panattoni. Pełni ona funkcję serwisu produktowego, który rozbudowany został o wyszukiwarkę wolnych powierzchni.


Kompleksowość rozwiązań szytych na miarę

22 kwietnia 2010 r. wystartowała polska strona internetowa firmy Panattoni Europe, dostępna pod adresem www.panattoni.pl. Jest ona odpowiedzią na wcześniej przeprowadzony kwestionariusz wśród obecnych i potencjalnych klientów. Analiza badania pozwoliła na stworzenie kompleksowej i zarazem prostej w użyciu strony www.

Nowy serwis www.panattoni.pl służy przede wszystkim do wyszukiwania dostępnych powierzchni magazynowych Panattoni według kryteriów takich jak kraj, region, czy miejscowość. Po znalezieniu wolnego obiektu w zakładce Nasze Magazyny, użytkownik ma możliwość dokładnego zapoznania się z obiektem poprzez galerię zdjęć oraz opisy danego parku. Wyszukiwarka jest zintegrowana z mapą regionów oraz z aplikacją Google Maps. Dodatkowo, użytkownicy serwisu mają możliwość korzystania z kanałów RSS oraz wpisania się na listę mailingową, w celu otrzymywania Newsletterów.

Ekspert rynku

Panattoni zadbał również o stworzenie rozbudowanej sekcji Poradnik Klienta. Jako ekspert w dziedzinie nieruchomości przemysłowych stworzył i opracował jedyny w swoim rodzaju słownik pojęć magazynowych. Powstał on w wyniku wewnętrznej współpracy i zaangażowania różnych działów firmy, finansowego, Development, Project i Property Management oraz marketing. To wyjątkowe narzędzie, na bieżąco rozbudowywane, ma na celu przybliżenie i wyjaśnienie często trudnych haseł używanych w materiałach, czy artykułach eksperckich - również w mediach, na temat branży. Ponadto, zakładka zawiera najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi oraz materiały, możliwe do pobrania przez użytkownika.

- Panattoni.pl to kompleksowe rozwiązanie zarówno dla osób z branży, klientów jak i nowicjuszy w dziedzinie powierzchni przemysłowych. Ostateczny kształt serwisu, jego funkcjonalność oraz możliwość czerpania wiedzy eksperckiej z poszczególnych sekcji, to wynik dogłębnej analizy rynku, konkurencji oraz innowacyjnego podejścia zespołu Panattoni Europe do wszystkich dziedzin biznesu - powiedziała Anita Pietrykowska, Marketing& PR Manager.

Strona www.panattoni.pl to nowoczesny i praktyczny serwis, którego architektura składa się z siedmiu sekcji: Strona Główna, Kim Jesteśmy, Nasze Magazyny, Oferta, Biuro Prasowe, Poradnik Klienta oraz Kontakt. Dodatkowo, serwis charakteryzuje estetyczny układ graficzny, łatwa nawigacja, szybkie ładowanie i co najważniejsze – dostępność dla wszystkich przeglądarek obsługujących systemy Windows, Mac OS X, Mac OS 9, Linux, BSD czy Unix.

Projekt strony opracowany został w Polsce, na podstawie wytycznych polskiego oddziału Panattoni Europe, a wykonany przez firmę Brand Support. Deweloper korzystał dotychczas z adresu www.panattonieurope.com.