Panattoni Europe buduje drugi magazyn w Czeladzi

Panattoni Europe, lider rynku powierzchni magazynowej w Polsce, rozpoczął II fazę w Panattoni Park Czeladź. Deweloper buduje drugi magazyn, o powierzchni 20 tys. m2, do którego wprowadzą się firmy Huhtamaki i Specjał.


Magazyn w Czeladzi zaoferuje 20 tys. m2 nowoczesnej powierzchni

Panattoni Europe rusza z kolejną inwestycją magazynową. Rozpoczęła się budowa II fazy Panattoni Park Czeladź, w której powstanie budynek o powierzchni 20 tys. m2. Najemcą 12 tys. m2 została firma Huhtamaki, globalny dostawca specjalistycznych opakowań jednostkowych. Klienta Huhtamaki reprezentowała agencja Jartom, w osobie Anny Głowacz - dyrektor Agencji. Drugim najemcą w nowym magazynie, została firma Specjał - przedsiębiorstwo z branży spożywczej, które wynajęło 4 tys. m2. 

Najemcą pierwszego budynku Panattoni Park Czeladź, o powierzchni 15 tys. m2, jest światowy lider w produkcji i dystrybucji szkła, firma Saint-Gobain Sekurit HanGlas Polska.

Śląska powierzchnia magazynowa w pobliżu DK nr 86 (Warszawa- Cieszyn)

Magazyn Panattoni Park Czeladź leży w regionie Górnego Śląska, przy drodze krajowej nr 86 z Warszawy do Cieszyna oraz w pobliżu skrzyżowania z drogą 88 z Bytomia do Olkusza. Bliskim sąsiedztwem obiektu, jest również skrzyżowanie autostrady A4 z drogą ekspresową S1. 

Panattoni wybrany inwestorem magazynowym roku 2009  

Obecny w Czeladzi od 2007 r. Panattoni Europe został nagrodzony w dorocznym konkursie Pierścienie Saturna, w kategorii Inwestor Roku 2009 r.

O przyznaniu nagrody dla Panattoni zdecydowała ranga inwestora, należącego do największych deweloperów powierzchni przemysłowych w Europie - Jesteśmy zaszczyceni tym wyróżnieniem - mówi Bartłomiej Krawiecki, Partner Zarządzający na Wschodnią Polskę w Panattoni Europe. - Jako deweloper inwestujący w kilkunastu polskich gminach przywiązujemy ogromną wagę do dobrych relacji z władzami samorządowymi i społecznością lokalną. Ta nagroda jest dla nas dowodem, że inwestycje Panattoni są ważnym czynnikiem budującym kapitał wizerunkowy miast i gmin.


Logicor Czeladź

Katowice Wschód, Górny Śląsk