Obok Stadionu Wrocław powstaną magazyny i biura

Spółka CL Property rozpoczyna budowę magazynów i biur typu Small Buissnes Units (SBU) we Wrocławiu. Citylink Wrocław Stadion o powierzchni 10 tys. m kw. będzie gotowy we wrześniu 2020 roku.


fot. mat. pras.


Inwestycja powstanie przy ul. Szczecińskiej, tuż przy wrocławskim stadionie i Autostradowej Obwodnicy Wrocławia.

Działka znajduje się nie tylko blisko autostrady A8, jest też świetnie skomunikowana z autostradą A4 i lotniskiem, co umożliwi bardzo szybką dystrybucję towarów w ramach Last Mile Logistics - podkreślono w komunikacie.

Obiekt we Wrocławiu składać się będzie z dwóch części: trzykondygnacyjnego budynku biurowego oraz jednokondygnacyjnej hali magazynowej z pomieszczeniami socjalno-biurowymi i budynkami biurowymi, przyległymi do hali.

- Hala produkcyjno-magazynowa jest budowana w technologii żelbetowej, ze ścianami murowanymi w budynku biurowym i wydzielonych biurowców przy hali. W kwestii ogrzewania dajemy klientom wybór: wysokowydajne promienniki gazowe podczerwieni albo nagrzewnice gazowe. Magazyny będą także wyposażone w ruchome platformy przeładunkowe i bramy z poziomu zero do obsługi samochodów dostawczych - mówi Robert Pykacz, dyrektor techniczny Citylink.