Nowe inwestycje magazynowe Panattoni na terenie Gliwic

Deweloper Panattoni powiększa swoje portfolio obiektów magazynowych w Polsce o trzy budynki o powierzchni wynoszacej około 30 600 mkw. Nowe inwestycje powstaną na Górnym Śląsku, w ramach Panattoni Park Gliwice I i Gliwice II.


Saint-Gobain Glass Polska klientem gliwickiego magazynu

Pierwszym najemcą magazynu Panattoni Park Gliwice II została firma Saint-Gobain Glass Polska, wiodący producent szkła dla potrzeb budownictwa oraz przemysłu motoryzacyjnego.

Saint-Gobain Glass Polska wynajmie 4 000 mkw.powierzchni produkcyjnej w Panattoni Park Gliwice II, gdzie będą produkowane ramki dystansowe do szyb zespolonych oraz 250 mkw. powierzchni biurowej.

Na Panattoni Park Gliwice II składa się jeden budynek magazynowy o całkowitej powierzchni 8 000 mkw. Budowa kolejnego obiektu, rozpocznie się w marcu 2011, na terenie Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej - Podstrefy Gliwickiej. Dzięki tej lokalizacji klientowi przysługiwać będą ulgi z tytułu prowadzenia działalności na tym terenie.

Dwa nowoczesne magazyny w Gliwicach

Panattoni Park Gliwice I będzie składał się z dwóch magazynów. Pierwszy z nich to obiekt typu built-to-suit (BTS) o powierzchni 11 165 mkw. dedykowany firmie z branży logistycznej zaś drugi to budynek spekulacyjny o powierzchni 11 500 mkw. Rozpoczęcie budowy jest planowana na kwiecień br.

Magazyny Panattoni Park Gliwice I oraz Panattoni Park Gliwice II, znajdują się w rejonie Górnego Śląska w odległości 8 kilometrów od centrum Gliwic, w sąsiedztwie węzła Gliwice-Sośnica łączącego autostrady A1 i A4.


Logicor Gliwice

Katowice Zachód, Górny Śląsk

Logicor Gliwice II

Katowice Zachód, Górny Śląsk