Nowa inwestycja magazynowa SEGRO w Trójmieście

SEGRO, lider powierzchni biznesowej w Europie, planuje rozpoczęcie budowy nowego parku magazynowego w rejonie Trójmiasta. Inwestycja dostarczy na rynek 150 000 m2 nowoczesnej powierzchni biznesowej z przeznaczeniem na magazyny.


Działalność SEGRO w Polsce opiera się na realizowaniu inwestycji w kluczowych lokalizacjach kraju, a Trójmiasto, bez wątpienia, jest pod tym względem bardzo obiecującym regionem - mówi Magdalena Szulc, Dyrektor SEGRO na Europę Centralną. Nasze nowe centrum logistyczne to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich firm, które chcą czerpać korzyści z działalności na lokalnym, dynamicznie rozwijającym się rynku.

150 000 m2 powierzchni magazynowej z możliwością lekkiej produkcji w Pruszczu Gdańskim

Magazyny SEGRO w Pruszczu Gdańskim, zostały zaprojektowane tak, aby spełniać najwyższe standardy pod względem lokalizacji, komfortu i bezpieczeństwa. Inwestycja dostarczy na rynek 150 000 m2 nowoczesnej powierzchni z przeznaczeniem na magazyny i lekką produkcję. Minimalne moduły do wynajęcia będą zaczynać się od 2 500 m2 i mogą zostać zaprojektowane zgodnie z indywidualnymi wymaganiami najemców. Zaplanowany na terenie parku wygodny i funkcjonalny układ komunikacyjny uwzględni szerokie drogi wewnętrzne, place manewrowe oraz parkingi dla ciężarówek.

Magazyny w Trójmieście z dostępem do arterii komunikacyjnych

Jedną z wielu zalet inwestycji jest doskonała lokalizacja, gwarantująca optymalne rozwiązania logistyczne. Powierzchnie magazynowe położone są w Trójmieście, na 40 hektarowej działce w kierunku południowym od Gdańska, bezpośrednio przy obwodnicy regionu i autostradzie A1. Bliska odległość do ważnych krajowych arterii komunikacyjnych oraz Morza Bałtyckiego stwarza doskonałe możliwości logistyczne, zapewniając tym samym łatwy dostęp do wszystkich regionów Polski, a także Europy Północnej.

 

Magdalena Kołodziejczak, Wójt Gminy Pruszcz Gdański komentuje: Obowiązujący od 2005 r. plan zagospodarowania przestrzennego spowodował ogromny przyrost firm na obszarze Gminy Pruszcz Gdański. Obecnie zarejestrowanych mamy prawie 3 000 podmiotów gospodarczych. Ulokowanie firmy SEGRO przy węźle autostrady A1 to długo oczekiwana przez nas inwestycja. Wprowadzi ona nowy rodzaj działalności, ale także stworzy nowe perspektywy i możliwości zatrudnienia dla naszych mieszkańców. Pragnę podkreślić, że 50% naszej społeczności to bardzo młodzi ludzie, którzy nie przekroczyli 30 roku życia i jestem przekonana, że to ogromny potencjał dla każdego przedsiębiorcy.

 

Nowe trójmiejskie magazyny będą szóstą inwestycją SEGRO w Polsce i pierwszą w północnej części kraju. Deweloper działa na polskim rynku nieruchomości od 2006 roku. Dotychczas zrealizował 470 000 m2 elastycznej powierzchni biznesowej.


 • Trójmiasto

  Szukasz magazynu w Trójmieście?

  Powierzchnia dostępna: 36000 m2
  Liczba ofert: 134
  Średni czynsz: -
  Magazyny: Trójmiasto
Mateusz Iłowiecki