:

Nowa firma w Parku Logistycznym Kraków-Kokotów

W trzecim kwartale tego roku w Parku Logistycznym Kraków-Kokotów ruszy budowa hali produkcyjnej dla Teekanne Polska. Umowę na budowę podpisała firma 7R Logistic. Powstać ma hala o łącznej powierzchni 5 750 m kw.


– Cieszymy się, że Teekanne zdecydował się zlokalizować zakład produkcyjny w naszym parku. Obiekt będziemy dostarczać w formule BTS, a więc na miarę potrzeb i wymagań klienta. Dostosowanie budynku pod klucz pozwoli na racjonalne zagospodarowanie powierzchni użytkowej, a więc na efektywne wykorzystanie każdego wynajmowanego metra kwadratowego – mówi Tomasz Lubowiecki, prezes zarządu 7R Logistic. 

 

7R Logisitc Kraków – Kokotów to nowoczesne centrum logistyczne klasy A, które oferuje usługi logistyczne oparte na innowacyjnej usłudze autoidentyfikacji towarów. Obiekt zlokalizowany jest w Kokotowie koło Krakowa na terenie Wielickiej Strefy Aktywności Gospodarczej. Bliskość drogi ekspresowej S7 oraz autostrady A4 umożliwia szybką komunikację zarówno ze wschodem, jak i zachodem kraju. Dodatkową zaletą Parku jest także bliskość przystanków autobusowych oraz kolejowych. Park Logistyczny Kraków – Kokotów to doskonałe miejsce dla najemców z branży logistycznej, handlowej oraz przemysłowej.

 


Mateusz Iłowiecki
 • Krakow

  Szukasz magazynu w Krakowie?

  Powierzchnia dostępna: 36000 m2
  Liczba ofert: 183
  Średni czynsz: -
  Magazyny: Kraków

Zobacz więcej

Polfa Warszawa z nowym centrum w 7R City Park Warsaw Airport


12-05-2021

Polfa Warszawa zdecydowała, że jej nowe centrum badawczo-rozwojowe powstanie w 7R City Park Warsaw Airport III w Warszawie. Firma zdecydowała się na wynajem 5 500 mkw. nowoczesnej powierzchni magazynowo-produkcyjnej wraz z zapleczem.

AliExpress szuka miejsca. Polska ma szanse


11-05-2021

AliExpress szuka miejsca w Europie Środkowo-Wschodniej. Największe szanse na stworzenie hubu logistyczno-przeładunkowego zachowują Węgry i Polska - informuje portal gospodarczy WNP.pl.

Bonduelle w magazynie Raben w Rudzie Śląskiej


07-05-2021

Bonduelle zdecydowała się wejść do polskich magazynów firmy Raben. Firma od 10 lat współpracuje z Rabenem na Węgrzech.

Panattoni wchodzi na rynek węgierski


07-05-2021

Panattoni wchodzi na nowy rynek. Deweloper poinformował o stworzeniu biura na Węgrzech. Na jego czele stanie László Kemenes. W przygotowaniu są już dwa projekty.