Największy kompleks logistyczny w Europie na półmetku prac

Prace w Central European Logistics Hub są już na półmetku. Dzięki budowie największego w Europie kompleksu logistycznego, powstaje Nowy Łódzki Okręg Przemysłowy.


Poprzez budowę kompleksu Łódź wraca do swoich przemysłowych korzeni, z siecią nowoczesnych obiektów magazynowych i produkcyjnych.

Za budową kompleksu logistycznego Central European Logistics Hub stoi Panattoni Europe. Docelowa powierzchnia kompleksu liczy 600 tys. m kw.. Inwestycja ma się przyczynić do powstania Nowego Łódzkiego Okręgu Przemysłowego. Centrum będzie zlokalizowane przy autostradzie A1, przy ul. Jędrzejowskiej. Umiejscowienie obiektu w centralnej Polsce umożliwi dostęp do skrzyżowania europejskich tras wschód-zachód i północ-południe.

Znana jest już część firm, które zdecydowały się na współpracę z Panattoni Europe i obecność w Central European Logistics Hub. Jest wśród nich BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego z własnym centrum logistycznym, Media Expert z centrum dystrybucyjnym oraz SMYK – z centrum dystrybucji i sklepem internetowym.