mNowy magazyn na terenie Panattoni Bydgoszcz

Rusza budowa obiektu magazynowo-biurowego w pierwszym etapie Panattoni Bydgoszcz. Hala będzie miała powierzchnię około 10 097 tys. m kw.


Głównym wykonawcą została firma Mirbud. Wybudowany ma być budynek wraz z pomieszczeniami magazynowymi, technicznymi i biurowymi. Termin zakończenia wszystkich prac objętych umową, w tym uzyskanie pozwolenia na użytkowanie to 25 czerwca br.

Centrum logistyczne Panattoni Park Bydgoszcz to nowa inwestycja dewelopera Panattoni Europe na terenie Bydgoskiego Parku Przemysłowo-Technologicznego, w odległości 5 km od obwodnicy Bydgoszczy (droga S10). Na terenie centrum logistycznego znajduje się bocznica kolejowa (linia Piła-Bydgoszcz -Kutno-Warszawa). Oferowane powierzchnie magazynowe klasy A na wynajem przeznaczone będą na składowanie oraz lekką produkcję i dostosowane według indywidualnych potrzeb Najemcy. Istnieje możliwość wybudowania obiektu przystosowanego dla firmy produkcyjnej.


Paulina Dziubińska

Zobacz więcej

Dostawy w e-commerce. 36 proc. oczekuje dostawy następnego dnia


18-07-2018

Według raportu PwC „Polacy na zakupach – 5 filarów nowoczesnego handlu”, 36 proc. badanych oczekuje dostawy następnego dnia po złożeniu zamówienia, a dla 35 proc. akceptowany jest dwudniowy czas doręczenia. Tego samego dnia zakupy chciałoby otrzymać 11 proc. ankietowanych.

Dekpol rozbuduje centrum dystrybucyjne LPP


17-07-2018

Dekpol podpisał z LPP list intencyjny dotyczący zamiaru zawarcia umowy o roboty budowlane, na podstawie której przyjmie do wykonania realizację budowy magazynu wysokiego składowania o powierzchni użytkowej ok. 23 tys. m kw. wraz z budynkiem biurowym o powierzchni użytkowej ok. 5.5 tys. m kw. w ramach rozbudowy centrum dystrybucyjnego LPP w Pruszczu Gdańskim.

Panattoni Park Pruszków z zielonym certyfikatem


16-07-2018

Hala A w Panattoni Park Pruszków to kolejny obiekt magazynowy w Polsce, który uzyskał zielony certyfikat - BREEAM na poziomie Good. W kolejce czekają teraz Hale B i C, które powinny otrzymać certyfikaty jeszcze w tym roku.

Marvipol i Panattoni podpisały umowe ws. warszawskiego magazynu


16-07-2018

PDC Industrial Center 59 - wspólne przedsięwzięcie Marvipol Logistics oraz PG Dutch Holding I B.V. - podpisała z Panattoni Development Europe umowę deweloperską dotyczącą realizacji projektu magazynowego w Warszawie.