MLP GROUP wynajęło 3 720 metrów kwadratowych powierzchni magazynowo - przemysłowej

MLP Group, w pierwszym kwartale wynajęło pięciu firmom powierzchnię przemysłowo – magazynową o łącznej sumie 3 720 metrów kwadratowych w parkach MLP Tychy oraz MLP Pruszków I. Niniejsze umowy są wynikiem rozszerzenia dotychczas wynajmowanej powierzchni magazynowo-produkcyjnej w ramach obiektów MLP Group.


BOS Automotive zwiększa powierzchnie magazynową w Tychach

BOS Automotive Products Polska Sp. z o.o. wynajął 2 700 metrów kwadratowych dodatkowej powierzchni magazynowej w parku MLP Tychy. BOS Automotive będzie prowadził działalność związaną z produkcją akcesoriów samochodowych.

Przedłużenia i nowe umowy najmu w magazynie w Pruszkowie

Edelmann Poland Sp. z o.o. wynajął ponad 395 metrów kwadratowych dodatkowej powierzchni produkcyjno – magazynowej w parku MLP Pruszków I.

Kongsberg Automotive Poland Sp. z o.o wynajął 382 metrów kwadratowych powierzchni biurowo-magazynowej na terenie parku MLP Pruszków I. Spółka prowadzi działalność związaną z produkcją komponentów samochodowych, które montowane są w większości pojazdów na świecie.

Dedra-Exim Sp. z o.o. powiększyła o 213 metrów kwadratowych wynajmowaną powierzchnię magazynową w parku MLP Pruszków I, która jest przeznaczona na serwis sprzedawanych przez spółkę narzędzi i elektronarzędzi takich jak m.in. pilarki stołowe, spawarki czy szlifierki.

North Coast S.A. dobrał 29 metrów kwadratowych powierzchni magazynowej w parku MLP Pruszków I, która zostanie przeznaczona na serwis specjalistycznych ekspresów kawowych.


MLP Tychy

Tychy, Górny Śląsk

MLP Pruszków I

Pruszków, Warszawa