:

Medicus zostaje na dłużej w parku Segro

Firma Medicus, specjalizująca się w dystrybucji wyposażenia i sprzętu medycznego, zdecydowała się na przedłużenie najmu ponad 1,6 tys. mkw. w SEGRO Industrial Park Tychy 2. Magazyn służy do obsługi m.in. kanału e-commerce.


mat. pras.

– Przedłużenie umowy z firmą Medicus jest dla nas bardzo ważne, ponieważ pokazuje zaufanie, którym obdarzają nas nasi klienci. Stale dążymy do poprawy naszych standardów, oferując nowoczesne powierzchnie magazynowe oraz obsługę parków logistycznych na najwyższym poziomie – komentuje Joanna Janiszewska, Dyrektor Regionalny SEGRO.

Medicus działa na polskim rynku od 12 lat, jest hurtownią sprzętu medycznego, zatrudniającą 20 pracowników. Obecnie firma rozwija nowy kierunek działalności czyli dystrybucję produktów kosmetycznych. W związku z bardzo dobrą współpracą z SEGRO, przedsiębiorstwo zdecydowało się na przedłużenie umowy najmu powierzchni liczącej ponad 1,6 tys. mkw.

SEGRO Industrial Park Tychy 2 to park wielkości ponad 41 tys. mkw. Jest oddalony zaledwie 6 km od centrum miasta, a jego lokalizacja w odległości ok. 2 km od prowadzącej do Katowic drogi krajowej S1 umożliwia szybki dojazd do aglomeracji śląskiej. Dzięki przebiegającej niedaleko autostradzie A4 posiada doskonałe połączenie z resztą Polski, a także z Niemcami i Ukrainą.