Magazyny w Pruszkowie z nowym najemcą - firmą Oriflame

MLP Group, wiodący deweloper powierzchni magazynowych w Polsce, wynajął blisko 2 820 m2 firmie Oriflame Poland sp. z o.o. w swoim parku MLP Pruszków I, zlokalizowanym w Pruszkowie pod Warszawą.


W ramach wynajętej powierzchni ponad 2 611 m2 zostanie przeznaczonych na magazyny, natomiast blisko 208 m2 wykorzystanych będzie na pomieszczenia biurowo-socjalne. Obiekt został dostosowany do potrzeb firmy Oriflame w ciągu 2 miesięcy.

Międzynarodowa firma kosmetyczna klientem magazynów w Pruszkowie

Oriflame jest międzynarodową firmą kosmetyczną prowadzącą sprzedaż bezpośrednią. Firma została założona w 1967 roku w Szwecji przez Roberta i Jonasa af Jochnick. Obecnie działa w ponad 60 krajach i prowadzi sprzedaż kosmetyków wyłącznie poprzez konsultantów. Firma Oriflame notowana jest od 2004 roku na giełdzie Nasdaq OMX Nordic Exchange i posiada fabryki w Szwecji, Indiach, Rosji, Chinach i Polsce.

„Miło jest nam poinformować o kolejnym, nowym najemcy w naszym parku magazynowym MLP Pruszków I . Tym razem jest to firma Oriflame Poland, dla której dostosowaliśmy powierzchnie w ciągu niespełna 2 miesięcy. Działamy już 10 lat i mamy bardzo duże doświadczenie zarówno w budowie jak i dostosowywaniu przestrzeni dla naszych klientów, dlatego też staramy się w jak najszybszym czasie i przy spełnieniu wszelkich standardów przygotować magazyny  zgodnie z oczekiwaniami najemców” - powiedziała Dorota Jagodzińska-Sasson, Członek Zarządu MLP Group. 

Magazyn w podwarszawskim Pruszkowie wynajęty w całości

„ MLP Pruszków I jest naszym pierwszym i najbardziej rozwiniętym parkiem w regionie magazynowym Warszawy, który praktycznie w całości jest wynajęty. Negocjujemy kolejne umowy najmu do naszych pozostałych obiektów, więc mam nadzieję, że w nadchodzącym półroczu będziemy mogli poinformować o naszych nowych klientach. Jesteśmy liderem w wynajmie powierzchni produkcyjno-magazynowych dla przemysłu lekkiego i mamy bardzo duże doświadczenie w budowie oraz przystosowaniu naszych magazynów do potrzeb wielu sektorów m.in. farmaceutycznego, spożywczego, kosmetycznego czy drukarskiego” - dodał Radosław T. Krochta, Członek Zarządu MLP Group, odpowiedzialny w spółce za finanse.


MLP Pruszków I

Pruszków, Warszawa
Paulina Dziubińska