Magazyny Panattoni Park Toruń – nowa lokalizacja na mapie

Warszawa - Panattoni Europe, lider rynku nieruchomości przemysłowych w Polsce, dodał do portfolio swoich inwestycji nowe magazyny – Panattoni Park Toruń. Obiekty zlokalizowane są na północny-wschód od Torunia w miejscowości Grębocin.


Magazyn typu BTS w okolicach Torunia

Pierwszy magazyn Panattoni Park Toruń to inwestycja build-to-suit, która została w całości wynajęta przez Cereal Partners Poland Toruń-Pacific (CPP), producenta i dystrybutora płatków śniadaniowych i produktów zbożowych. Na ponad 30 000 m2 obiektu, 29 410 m2 powierzchni przeznaczone zostanie na magazyn, zaś  ok. 900 m2 stanowić będą biura.

Nowy magazyn został zrealizowany zgodnie z potrzebą wysokiego składowania oraz wyposażony w zautomatyzowane systemy dystrybucji, skąd płatki śniadaniowe Nestle dostarczane będą do wielu krajów na świecie, m.in. do Rumunii, Czech, Węgier i Słowacji i krajów nadbałtyckich.

Powierzchnia magazynowa w rejonie Torunia elastyczna dla najemców

Drugi magazyn Panattoni Park Toruń oferuje 31 000 m2 nowoczesnej powierzchni magazynowej. Moduły mogą być elastycznie dostosowane do potrzeb klientów z różnych branż. Obiekt jest całodobowo monitorowany.

Lokalizacja magazynu w regionie Torunia, tuż obok drogi krajowej nr 552 oraz 4km od planowanego węzła A1 Lubicz stwarza doskonałe warunki dla dystrybucji lokalnej i krajowej.


DP Portfolio - Toruń

Toruń, Kujawy
 • Kujawy

  Szukasz magazynu w Toruniu lub Bydgoszczy?

  Powierzchnia dostępna: 23500 m2
  Liczba ofert: 0
  Średni czynsz: -
  Magazyny: Kujawy
Paulina Dziubińska