Magazyn we Wrocławiu - trzy umowy najmu

Panattoni Europe, lider rynku nieruchomości przemysłowych w Polsce, podpisał umowy najmu na łącznie 5000 m² powierzchni magazynowej w Panattoni Park Wrocław II, zlokalizowanym na terenie Wrocławia.


Kolporter, ABRA oraz APREO we wrocławskim magazynie

Panattoni Europe podpisał kolejne trzy umowy najmu na istniejącą już powierzchnię w Panattoni Park Wrocław II. Nowymi najemcami są: Kolporter Service SA, ABRA SA oraz Apreo Logistics SA.

Wchodzący w skład Grupy Kapitałowej Kolporter, największy w Polsce dystrybutor doładowań do telefonów komórkowych, wyrobów tytoniowych, leków OTC oraz produktów FMCG - firma Kolporter Service SA jest nowym najemcą Panattoni Europe i zajmie powierzchnię 1 800 m². Ogólnopolska sieć sklepów meblowych ABRA SA w Panattoni Park Wrocław II wynajmie powierzchnię o wielkości 1 600 m². Firma na stałe współpracuje z developerem - łącznie z parkami w Strykowie i Gdańsku wynajmuje 7500 m² powierzchni magazynowej Panattoni. W przypadku operatora logistycznego Apreo Logistics SA jest to ekspansja dotychczasowej przestrzeni we wrocławskim parku. Firma zwiększyła powierzchnię o 1600 m², łącznie wynajmując 6 600 m².

Sąsiedztwo skrzyżowania A4 z A8 - ogromnym atutem obiektu magazynowego we Wrocławiu

Panattoni Park Wrocław II to drugie nowoczesne centrum dystrybucyjne Panattoni Europe w regionie magazynowym Wrocławia, na Dolnym Śląsku. Docelowo, obiekt składać się będzie z dwóch budynków o łącznej powierzchni 60 000 m², a wraz z Panattoni Park Wrocław I obiekty oferują 144 000 m² powierzchni przemysłowej w tym regionie. Inwestycja zlokalizowana jest w miejscowości Nowa Wieś, 14 km od centrum Wrocławia i tylko 13 km od międzynarodowego Lotniska we Wrocławiu. Lotnisko to realizuje połączenia do największych stolic Europy, zaś dogodna komunikacja naziemna możliwa jest dzięki bezpośredniemu sąsiedztwu autostrady A4, tuż przy węźle Pietrzykowice. To właśnie tu krzyżują się najbardziej strategiczne drogi regionu – droga A4, E67 oraz A8, stanowiąca obwodnicę dla Wrocławia.


Panattoni Park Wrocław II

Wrocław Południowy Zachód, Wrocław
 • Wrocław

  Szukasz magazynu we Wrocławiu?

  Powierzchnia dostępna: 115500 m2
  Liczba ofert: 54
  Średni czynsz: -
  Magazyny: Wrocław