Magazyn w Pruszkowie ma 52 klienta

Universal Express Distribution, wynajął 1 700 mkw powierzchni magazynowej i ok. 90 mkw powierzchni biurowo-socjalnej na terenie pruszkowskiego parku MLP Pruszków I. Umowa została podpisana na okres 5 lat.


Universal Express nowym najemcą magazynu Millenium w Pruszkowie

Nowo wynajęta powierzchnia w magazynie Millenium Logistic Park Pruszków I, jest obecnie adaptowana do potrzeb związanych z archiwizacją dokumentów prowadzoną przez Universal Express Distribution sp. z o.o. Dodatkowo zostanie rozbudowana powierzchnia socjalna do ok. 90 mkw. 

Universal Express Distribution sp. z o.o. jest częścią Grupy Universal Express, działającej w Polsce od 1990 roku i oferującej bardzo szeroki zakres usług, m.in.: kompleksową obsługę programów lojalnościowych, spedycję międzynarodową, magazynowanie, odprawy celne. 

Magazyny w Pruszkowie zlokalizowane 18 km od centrum Warszawy

Magazyn MLP Pruszków I oferuje powierzchnie dla klientów różnego profilu działalności. Możliwy jest wynajem przestrzeni magazynowych oraz produkcyjnych. Obiekt charakteryzuje doskonała lokalizacją w regionie magazynowym Warszawy oraz odległość zaledwie 18 km od centrum stolicy.


 • Warszawa

  Szukasz magazynu w Warszawie?

  Powierzchnia dostępna: 273000 m2
  Liczba ofert: 159
  Średni czynsz: -
  Magazyny: Warszawa

MLP Pruszków I

Pruszków, Warszawa
Paulina Dziubińska