Magazyn w Ożarowie dla NEUCA

Panattoni Europe, lider rynku nieruchomości magazynowych, rozbudowuje Panattoni Park Ożarów dla firmy NEUCA S.A. (dawniej Torfarm S.A.). Nowa ożarowska inwestycja jest „szyta na miarę”.


NEUCA S.A. najemcą magazynu typu BTS w Ożarowie (k.Warszawy)

To już trzecia i ostatnia faza budowy magazynów Panattoni Park Ożarów, która rozpoczęła się pod koniec kwietnia. Zleceniodawcą inwestycji o powierzchni 20 100 m² jest firma NEUCA S.A. Nowy obiekt typu build-to-suit (BTS) powstanie według rozbudowanej specyfikacji technicznej i będzie najnowocześniejszym w tej branży. Pozwoli to najemcy na sprawną i jeszcze lepszą obsługę aptek oraz szybszy proces kompletacji i transferu artykułów farmaceutycznych. Obiekt będzie się składał z magazynu o powierzchni około 18.050 m² oraz 2.050 m² powierzchni biurowej i socjalnej.

Panattoni Park Ożarów to pierwsza z dwóch inwestycji magazynowych typu BTS, realizowanych przez Panattoni Europe dla firmy NEUCA S.A. (dawniej Torfarm S.A.) i jednocześnie kolejny obiekt budowany dla wymagającej branży farmaceutycznej. Park w okolicach Poznania, wspólnie z ożarowskim zastąpi i uzupełni funkcjonujące obecnie magazyny NEUCA S.A. w obu miastach. 

– „Zastosujemy w nim najnowszej generacji technologię magazynową, dzięki której większa część zamówień będzie realizowana automatycznie. Natomiast strategiczna dla funkcjonowania naszej firmy lokalizacja zoptymalizuje łańcuch dostaw Grupy” – powiedział Robert Piątek, wiceprezes zarządu Neuca S.A.

Magazyny w okolicach Warszawy w sąsiedztwie planowanej autostrady A2

Magazyn Panattoni Park Ożarów położony jest w regionie Warszawy, około 15 km od centrum stolicy w Ożarowie Mazowieckim, niedaleko trasy E30 biegnącej z Warszawy do Poznania oraz w pobliżu planowanej autostrady A2 z Berlina do Moskwy. Obecnie magazyn składa się z jednego budynku o powierzchni ok. 30 tys. m², którego najemcami są firmy ACP Pharma, Hand-Prod, Astellas Pharma i Mercator Papier. W trakcie budowy jest również drugi budynek (ok. 18 tys. m²) dla Loxxess-Transteam oraz firmy z branży telekomunikacyjnej. Docelowa powierzchnia centrum logistycznego to 65 tys. m2 w ramach trzech hal magazynowych.


West Park Ożarów

Ożarów Mazowiecki, Warszawa
 • Warszawa

  Szukasz magazynu w Warszawie?

  Powierzchnia dostępna: 273000 m2
  Liczba ofert: 159
  Średni czynsz: -
  Magazyny: Warszawa