Magazyn SEGRO w Nadarzynie zyskał nowego najemcę

Firma Omnires dołączyła do grona najemców SEGRO. Spółka zajmuje 5 214 m2 nowoczesnej powierzchni biurowej i magazynowej w centrum logistycznym Tulipan Park Warszawa, zlokalizowanym w podwarszawskim Nadarzynie.


Omnires wybiera magazyny w Nadarzynie k.Warszawy

Firma Omnires specjalizuje się w dystrybucji najwyższej klasy artykułów wyposażenia łazienek i kuchni. Spółka posiada bogatą ofertę armatury łazienkowej i kuchennej, kabiny natryskowe, ceramikę sanitarną, różnego rodzaju akcesoria, a także meble kuchenne i łazienkowe. Omnires działa na polskim rynku artykułów instalacyjno-sanitarnych od 20 lat.

Janusz Langner, Członek Zarządu Omnires Sp. z o.o. komentując transakcję powiedział: Zależy nam, aby nasi klienci mieli jak najkrótszy czas oczekiwania na realizację zamówienia. Z tego powodu zdecydowaliśmy się na przeniesienie siedziby firmy do większego i bardziej nowoczesnego parku magazynowego. Dzięki temu możemy przechowywać większą ilość nietypowego asortymentu, a tym samym zapewnić naszym klientom możliwie najkrótszy czas realizacji zamówień.

Monika Starowieyska, Leasing Manager SEGRO Poland, dodała: Jesteśmy bardzo zadowoleni z nawiązania współpracy z firmą Omnires, która posiada ugruntowaną pozycję rynkową. Strategia firmy SEGRO opiera się na oferowaniu naszym klientom wsparcia i najwyższej jakości usług na każdym etapie współpracy. Jestem przekonana, że magazyn Tulipan Park Warszawa spełni oczekiwania firmy Omnires i okaże się doskonałym miejscem do dalszego rozwoju działalności spółki.

Krajowa 7 sąsiedzwem magazynu w rejonie Warszawy

Tulipan Park Warszawa to nowoczesne centrum logistyczne położone na terenie 30 hektarów, zlokalizowanych w strategicznym regionie magazynowym Warszawy, dokładniej w miejscowości Nadarzyn. Inwestycja leży również w bezpośrednim sąsiedztwie drogi krajowej nr 8 (Białystok – Warszawa – Katowice/Wrocław) oraz 4 kilometry od Drogi Krajowej nr 7 (Warszawa - Kraków).


SEGRO Logistics Park Warsaw, Nadarzyn

Nadarzyn, Warszawa
 • Warszawa

  Szukasz magazynu w Warszawie?

  Powierzchnia dostępna: 273000 m2
  Liczba ofert: 159
  Średni czynsz: -
  Magazyny: Warszawa
Paulina Dziubińska