Logus na terenie magazynu w Błoniu

Panattoni Europe, jeden z największych deweloperów powierzchni magazynowych w Europie poinformował o podpisaniu umowy najmu w miejscowości Błonie k.Warszawy. Firma Logus Sp. z o.o. zajmie 2850 m2 powierzchni magazynowo-biurowej.


Firma Logus najemcą prawie 3 000 m2 powierzchni magazynowej w Błoniu

Nowym najemcą Panattoni Park Błonie I jest Logus Sp. z o.o. Firma wprowadzi się do parku w sierpniu 2009 roku i zajmie 2 850 m2 powierzchni magazynowej. - Oferowanie Klientom nowoczesnych przestrzeni, dostosowanych ściśle do ich potrzeb, to silny punkt w ofercie naszej firmy - mówi Jacek Oskiera, dyrektor handlowy w Logus Sp. z o.o. - Dzięki tej nowej, klimatyzowanej powierzchni magazynowej w Błoniu, zwiększymy dostępność naszych usług na rynku centralnej Polski, zwłaszcza jeśli chodzi o możliwość obsługi artykułów spożywczych, wymagających temperatury kontrolowanej. Firma Logus działa w Polsce od 2002 roku i świadczy kompleksowe usługi logistyczne wspierające procesy magazynowania, konfekcjonowania i dystrybucji. Panattoni Park Błonie posłuży klientowi jako magazyn główny w rejonie Warszawy. - Cieszymy się, że kolejny renomowany operator logistyczny docenił wysoką jakość i korzystną lokalizację naszych obiektów - komentuje Robert Dobrzycki, Partner Zarządzający na Europę Środkowo-Wschodnią w Panattoni Europe.

Magazyn w Błoniu (k.Warszawy) - 24 000 m2 powierzchni użytkowej

Panattoni Park Błonie I jest nowoczesnym parkiem magazynowym, oferującym ponad 24 000 m2 powierzchni. Obiekt położony jest w II strefie rynku warszawskiego, ok. 28 km na zachód od Warszawy, w pobliżu międzynarodowej drogi ekspresowej E-30 i węzła łączącego autostradę A2 z Berlina do Moskwy z drogą krajową nr 579. Magazyn Panattoni Park Błonie I to idealny punkt do logistycznej obsługi warszawskiego i krajowego rynku. Deweloper Panattoni dysponuje w Błoniu powierzchnią 48 000 m2, budowaną w dwóch fazach. Najemcami I fazy parku są m.in. firmy No Limit oraz Alfa Logis. 

Deweloper Panattoni oferuje 7 magazynów w rejonie Warszawy

- Okolice Warszawy to doskonała lokalizacja na wynajem powierzchni magazynowych. Region ten rozwija się mimo spowolnienia, w związku z tym ciągle odczuwamy popyt na nasze budynki - komentuje Robert Dobrzycki. W rejonie Warszawy Panattoni zlokalizował aż 7 swoich inwestycji. Oprócz parku w Błoniu Panattoni posiada magazyny w Pruszkowie (78 500 m2), w Teresinie (36 000 m2), w Garwolinie (30 000 m2) oraz w Ożarowie (62 000 m2). Po zakończeniu prowadzonych inwestycji Panattoni będzie dysponował w rejonie warszawskim około 250 tys. m2 nowoczesnej powierzchni magazynowo-biurowej. W 2008 roku deweloper wynajął w regionie warszawskim prawie 100 tys. m2, co stanowi prawie 1/4 popytu odnotowanego w tej strefie.


Mapletree Błonie

Błonie, Warszawa
 • Warsaw

  Szukasz magazynu w Warszawie?

  Powierzchnia dostępna: 262000 m2
  Liczba ofert: 107
  Średni czynsz: 2.70 - 5.00 EUR
  Magazyny: Warszawa
Paulina Dziubińska