Logistic Park Rzeszów pod skrzydłami zarządcy

Od grudnia br. MainStage Logistics zarządza nowoczesnym parkiem przemysłowo-magazynowym w podrzeszowskiej Jasionce.


mat. pras.

- Cieszymy się, że rozpoczynamy nowy etap w działalności naszej firmy. LCube Logistic Park Rzeszów to nowoczesna infrastruktura przeznaczona do magazynowania żywności chłodzonej i mrożonej, a także spełniająca wymagania logistyczne branży e-commerce. Bardzo dziękujemy LCube za zaufanie i decyzję o oddaniu obiektu w nasze zarządzanie. Dysponując w MainStage Logistics zespołem o tak szerokich kompetencjach, z ogromnym zaangażowaniem podejmujemy się pracy nad rozwojem możliwości tego logistycznego kompleksu” – mówi Dorota Suchodolska, Head of Property Management Operations MainStage Logistics.

Powierzchnia obiektu wynosi 6 tys. mkw., docelowo jednak będzie liczyła ponad 24 tys. mkw. 

- Logistic Park Rzeszów to nasz pierwszy projekt, jaki realizujemy pod szyldem LCube, dlatego szczególnie nam zależy, by w każdym aspekcie, również jeśli chodzi o zarządzanie, należał do najlepszych w branży. Stąd decyzja – by postawić na współpracę z profesjonalnym podmiotem jakim jest MainStage Logistics – mówi Adrian Biesaga, Head of Development w LCube.

Dużym atutem Logistic Park Rzeszów jest jego wysoki standard oraz zastosowane rozwiązania z zakresu ESG, jak np. zwiększona izolacja, odzysk ciepła z agregatów chłodniczych czy łąki miododajne.

- Wraz z zakończeniem budowy pierwszego etapu inwestycji rozpoczynamy prace związane z komercjalizacją drugiej hali. Bardzo szybkie wynajęcie całej powierzchni, bo ukończone jeszcze przed oddaniem do użytkowania inwestycji, świadczy o dużym deficycie nowoczesnej powierzchni magazynowo-produkcyjnej w okolicach Rzeszowa i pozwala nam z optymizmem patrzeć na rozwój tego obiektu – podsumowuje Aleksandra Kołbon, Head of Leasing w LCube.

LCube komercjalizację obiektu pierwszego etapu Logistic Park Rzeszów zakończyło na początku grudnia br. Długoterminowymi najemcami w Hali A zostali: Grupa REN, która od 25 lat zajmuje się dystrybucją produktów spożywczych na terenie naszego kraju, i Cocolita.pl.