:

Komplet najemców w Prologis Park Wrocław V

Prologis zaledwie po miesiącu od początku budowy ma już komplet najemców w nowej inwestycji spekulacyjnej pod Wrocławiem. Termin zakończenia inwestycji planowany jest na drugi kwartał 2017 roku.


Podpisane transakcje obejmują: 7 195 m kw. z firmą farmaceutyczną; 2 300 m kw. z Emako, sklepem internetowym oferującym akcesoria kuchenne, łazienkowe, turystyczne, ogrodowe oraz elementy wyposażenia wnętrz; 1 890 m kw. z operatorem logistycznym.

 

– Z przyjemnością podjęliśmy się adaptacji magazynu do potrzeb naszego klienta, firmy z branży farmaceutycznej. Oprócz instalacji systemu precyzyjnej kontroli poziomu temperatury i wilgotności, odpowiednio zabezpieczyliśmy bramy i doki, aby nie przedostawało się przez nie powietrze. W tym celu stworzyliśmy komory przyjęć i wydań, które są buforem przed wejściem do wnętrza magazynu – powiedziała Ewa Zawadzka Vice President, Head of land and development Prologis w Polsce.

– Dzięki współpracy z naszymi klientami i rozumieniu ich potrzeb Prologis Park Wrocław V jest w 100 procentach wynajęty – dodała.

 

Magazyny we Wrocławiu zlokalizowane przy węźle autostradowym A4/A8

Prologis Park Wrocław V to doskonałe rozwiązanie dla firm, które poszukują powierzchni do wynajęcia w okolicach Wrocławia. Magazyny zlokalizowane zostały w Nowej Wsi Wrocławskiej. Charakteryzują się dużą dostępnością komunikacyjną, ponieważ zlokalizowane są na linii trasy A8, czyli Autostradowej Obwodnicy Wrocławia oraz na przecięciu autostrady A4. Magazyny znajdują się w pobliżu dróg krajowych numer 8 i 35, w bezpośrednim sąsiedztwie węzła komunikacyjnego „Nowa Wieś Wrocławska”.

Prologis Park Wrocław V składa się z 4 magazynów o łącznej powierzchni magazynowej wynoszącej 90 000 mkw. Należy pamiętać, że centrum logistyczne jest stale rozbudowywane i w przyszłości będą się pojawiać kolejne magazyny klasy A.

 

 


Joanna Choromańska

See also

Hillwood zakończył inwestycję w Oleśnicy


30-10-2020

Park logistyczny Hillwood Oleśnica ma już pozwolenie na użytkowanie. Budynek oferuje najemcom w sumie 53 tys. mkw. nowoczesnej powierzchni magazynowej i w większości jest już wynajęty.

III kwartał Panattoni pod znakiem budowy. 1,5 mln m kw. w Europie


28-10-2020

Panattoni kończy III kwartał 2020 r. pod znakiem budowy na potrzeby e-commerce i produkcji. W Polsce deweloper wystartował m.in. z realizacją obiektu produkcyjnego dla Danfoss Poland, a także kontynuował budowę fabryki grilli dla Weber czy powierzchnie dedykowane sprzedaży w internecie, zarówno w ramach własnych parków, jak i BTS’ów.

Colquimica Adhesives przedłuża umowę z SEGRO


26-10-2020

Colquimica Adhesives przedłużyła umowę najmu powierzchni magazynowej liczącej 7,3 tys. mkw. zlokalizowanej na terenie SEGRO Logistics Park Poznań, Komorniki. Przedsiębiorstwo zdecydowało się również na wynajem dodatkowej powierzchni w nowo powstałym obiekcie magazynowym, tym samym zwiększając swoją działalność w parku do ponad 11 tys. mkw.

TDJ Equity i 7R łączą siły. Powstanie 7R Projekt


26-10-2020

Do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów trafił wniosek o zgodę na utworzenie przez TDJ Equity i spółkę 7R spółki zajmującej się wynajmem powierzchni przemysłowych.