Komplet najemców w Prologis Park Wrocław V

Prologis zaledwie po miesiącu od początku budowy ma już komplet najemców w nowej inwestycji spekulacyjnej pod Wrocławiem. Termin zakończenia inwestycji planowany jest na drugi kwartał 2017 roku.


Podpisane transakcje obejmują: 7 195 m kw. z firmą farmaceutyczną; 2 300 m kw. z Emako, sklepem internetowym oferującym akcesoria kuchenne, łazienkowe, turystyczne, ogrodowe oraz elementy wyposażenia wnętrz; 1 890 m kw. z operatorem logistycznym.

 

– Z przyjemnością podjęliśmy się adaptacji magazynu do potrzeb naszego klienta, firmy z branży farmaceutycznej. Oprócz instalacji systemu precyzyjnej kontroli poziomu temperatury i wilgotności, odpowiednio zabezpieczyliśmy bramy i doki, aby nie przedostawało się przez nie powietrze. W tym celu stworzyliśmy komory przyjęć i wydań, które są buforem przed wejściem do wnętrza magazynu – powiedziała Ewa Zawadzka Vice President, Head of land and development Prologis w Polsce.

– Dzięki współpracy z naszymi klientami i rozumieniu ich potrzeb Prologis Park Wrocław V jest w 100 procentach wynajęty – dodała.

 

Magazyny we Wrocławiu zlokalizowane przy węźle autostradowym A4/A8

Prologis Park Wrocław V to doskonałe rozwiązanie dla firm, które poszukują powierzchni do wynajęcia w okolicach Wrocławia. Magazyny zlokalizowane zostały w Nowej Wsi Wrocławskiej. Charakteryzują się dużą dostępnością komunikacyjną, ponieważ zlokalizowane są na linii trasy A8, czyli Autostradowej Obwodnicy Wrocławia oraz na przecięciu autostrady A4. Magazyny znajdują się w pobliżu dróg krajowych numer 8 i 35, w bezpośrednim sąsiedztwie węzła komunikacyjnego „Nowa Wieś Wrocławska”.

Prologis Park Wrocław V składa się z 4 magazynów o łącznej powierzchni magazynowej wynoszącej 90 000 mkw. Należy pamiętać, że centrum logistyczne jest stale rozbudowywane i w przyszłości będą się pojawiać kolejne magazyny klasy A.

 

 


Joanna Choromańska

See also

Znany e-commerce wprowadzi się do GLP Wrocław


21-09-2022

Nowy najemca z branży e-commerce wynajął 40 tys. m2 w centrum logistycznym GLP Wrocław V.

Niemiecki inwestor kupił obiekt BTS od Panattoni


19-09-2022

Nowoczesny budynek BTS od Panattoni trafił w ręce niemieckiego inwestora.

Hillwood buduje nowy obiekt w Łodzi


16-09-2022

Deweloper Hillwood Polska realizuje budowę centrum logistycznego w Łodzi.

Panattoni wybudowało fabrykę dla Corning Incorporated


14-09-2022

Deweloper Panattoni zakończył budowę obiektu w formule BTS dla firmy Corning Incorporated w Mszczonowie pod Warszawą.