Kolejny najemca w magazynie Kraków Airport Logistics Centre

Grupa Goodman podpisała umowę z krakowską drukarnią Eurodruk-Kraków na wynajem około 3 900 mkw. powierzchni magazynowo - biurowej w obiekcie Kraków Airport Logistics Centre. W chwili obecnej podkrakowski magazyn jest zajęty przez dwóch najemców.


Dyrektor Zarządzający Eurodruk-Kraków, Grażyna Żbitowska komentuje: poszukując nowego magazynu i powierzchni biurowej, jestem przekonana, że Goodman będzie w stanie dostarczyć firmie dokładnie to, czego Eurodruk potrzebuje oraz dostosować magazyn do potrzeb związanych z drukiem. Dodatkowo, przeprowadzka dla firmy Eurodruk-Kraków pozwoli na redukcję kosztów, jednocześnie zostając w Krakowie blisko swoich klientów.

Magazyny dostosowane do wymagań najemcy

Dyrektor Zarządzający Goodman Polska, Błażej Ciesielczak, jest zadowolony z podpisania umowy z Eurodruk-Kraków, który poszukiwał lokalizacji z dobrze rozwiniętą infrastrukturą, nowoczesną powierzchnią, jak i możliwością dostosowania zaplecza do potrzeb klienta.

160 000 mkw. powierzchni magazynowej pod Krakowem

Kraków Airport Logistics Centre docelowo zaoferuje powierzchnie 160 000 mkw. W skład kompleksu, wejdzie osiem magazynów wraz z powierzchniami biurowymi i socjalno-technicznymi.

W pierwszym etapie inwestycji budowane są główne instalacje, drogi i parkingi oraz dwa pierwsze budynki o łącznego powierzchni 34 800 mkw. Generalnym wykonawcą przedsięwzięcia  jest Skalski.

Autostrada A4 - sąsiedztwem krakowskiego magazynu

Magazyn Kraków Airport Logistics Centre jest zlokalizowany w rejonie Krakowa, zaledwie cztery kilometry od międzynarodowego lotniska  (Kraków-Balice) oraz w pobliżu autostrady A4 (Kraków – Wrocław).


GLP Kraków Airport Logistics Centre

Kraków Północny Zachód, Kraków
 • Kraków

  Szukasz magazynu w Krakowie?

  Powierzchnia dostępna: 3500 m2
  Liczba ofert: 197
  Średni czynsz: -
  Magazyny: Kraków