Knauf we Wrocławiu coraz większy

Firma Knauf Industries Polska renegocjowała dotychczasową umowę najmu, powiększając wynajmowaną powierzchnię magazynowo-biurową w Panattoni Park Wrocław II do 18 tys. mkw.


mat. pras.

Knauf Industries Polska jest częścią Grupy Knauf. Firma specjalizuje się w przetwórstwie tworzyw sztucznych dla przemysłu. Aktualnie to największe na świecie przedsiębiorstwo o tym profilu działalności, które obsługuje producentów z branż: AGD i RTV, samochodowej, HVAC (grzejnictwo, wentylacja, klimatyzacja), spożywczej oraz budowlanej.

Od samego początku działalności Knauf Industries Polska oferuje wyroby produkowane w technologii formowania ciśnieniowego tworzyw spienionych oraz wtrysku plastiku – to m.in. izolacja, części techniczne, opakowania i kształtki.

Panattoni Park Wrocław II jest położony w Nowej Wsi Wrocławskiej – wzdłuż autostrady A4, 14 km od centrum Wrocławia i 13 km od wrocławskiego portu lotniczego. Jest to nowoczesny park dystrybucyjny, oferujący 60.600 mkw. powierzchni magazynowo-biurowej. Właścicielem Panattoni Park Wrocław II jest TFI PZU S.A.