:

Katoen Natie bierze więcej w Prologis Park Wrocław V

Globalny operator logistyczny Katoen Natie wynajął kolejne 8 tys. mkw. powierzchni magazynowej w parku Prologis Park Wrocław V.


mat. pras.
Pierwszą lokalizacją Grupy w Polsce jest Kutno, gdzie w 2019 roku Katoen Natie zakupił obiekty logistyczne o powierzchni 40 tys. mkw. wraz z 42 silosami.

Prologis Park Wrocław V to najnowocześniejsze centrum dystrybucyjne w okolicy Wrocławia o powierzchni 182 303 mkw. Znajduje się 3 kilometry na południowy zachód od Węzła Bielańskiego, pomiędzy autostradą A4 a drogą E261. Park spełnia wszystkie wymagania ochrony środowiska, bezpiecznego i wygodnego składowania towarów. Zastosowano w nim nowoczesne rozwiązania umożliwiające oszczędzanie ciepła i energii zarówno w magazynach, jak i w biurach.

- To ogromna satysfakcja, gdy wieloletni klient decyduje się na rozszerzenie działalności w naszym Parku. Decyzja Katoen Natie dla nas powód do dumy, a jednocześnie dowód na to, że wysoka jakość nieruchomości logistycznych i partnerskie podejście w codziennych działaniach to połączenie, które sprawdza się w oczach naszych klientów – mówi Michał Czarnecki, VP, Head of Capital Deployment & Leasing, Prologis.

Katoen Natie to globalny operator logistyczny z siedzibą w Belgii. Posiada ponad 5 mln mkw. powierzchni magazynowej w 160 lokalizacjach na całym świecie.