Jysk zostaje w Logistic City Piotrków

Sieć JYSK przedłużyła umowę najmu magazynu klasy A o powierzchni niemal 70 tys. mkw. na terenie Logistic City w Piotrkowie Trybunalskim. Park należy do portfela zarządzanego przez REINO IO Logistics.


mat. pras.

Logistic City to nowoczesne centrum logistyczne w Piotrkowie Trybunalskim, położone przy drogach ekspresowych nr E67 oraz E75 drodze krajowej nr 8, w pobliżu odcinka autostrady A1 i bezpośrednio przy drodze ekspresowej S12, która będzie przebiegać z zachodu na wschód kraju. Większość dużych miast Polski znajduje się w zasięgu zaledwie 250 km. Dogodna lokalizacja sprawia, że park jest chętnie wybierany przez firmy prowadzące stąd dystrybucję w całym kraju.

- Dogodna lokalizacja Logistic City Piotrków, gwarantuje sprawną dystrybucję produktów. A jako Asset Manager staramy się zawsze wyjść naprzeciw potrzebom naszych najemców i w sposób elastyczny odpowiadać na oczekiwania. Cieszymy się, że klienci to doceniają połączenie tych czynników i tak jak JYSK po wielu latach obecności w parku, decydują się na kontynuację umów - mówi Joanna Pilich, Leasing & Asset Manager REINO IO Logistics.

Niedawno Polish Logistics, platforma zarządzana przez REINO IO Logistics, powiększyła się poprzez zakup pięciu parków logistycznych. Obecnie w portfelu są nieruchomości o powierzchni przekraczającej 350 tys. mkw. i wynajmowane do prawie 40 klientów.