Indykpol w magazynie w Błoniu

Panattoni Europe, lider wśród deweloperów powierzchni magazynowych w Europie, poinformował o podpisaniu umowy najmu z firmą Indykpol. Nowy najemca zajmie ok. 2 tys. m na terenie magazynu w podwarszawskim Błoniu.


 

Firma Indykpol najemcą 2 000 m magazynu w regionie Warszawy

Firma Indykpol S.A, największy producent mięsa i przetworów indyczych w Polsce, został nowym najemcą w obiekcie Panattoni Park Błonie I. Firma wynajęła ok. 2 tys. m powierzchni, która posłuży jej jako centrum dystrybucyjne w regionie magazynowym Warszawy. Dzięki ogólnopolskiej sieci dystrybucji Indykpol dostarcza swoje produkty w ponad 10 tys. sklepów na terenie całego kraju. Jest również największym eksporterem mięsa i przetworów indyczych; od 1993 roku z uprawnieniami eksportowymi na rynek Unii Europejskiej, gdzie lokuje około 30% produkcji. Od 1994 roku akcje Indykpol SA są notowane na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.

Magazyn w Błoniu (k.Warszawy) - 48 000 m2 powierzchni użytkowej

Panattoni Park Błonie I jest nowoczesnym obiektem, oferującym ponad 24 tys. m2 powierzchni magazynowo-biurowej. Bliskość stolicy zapewnia idealne warunki do logistycznej obsługi warszawskiego i krajowego rynku. Park magazynowy, położony jest w II strefie rynku warszawskiego, ok. 28 km na zachód od Warszawy, w pobliżu międzynarodowej drogi ekspresowej E-30 i węzła łączącego autostradę A2 z Berlina do Moskwy z drogą krajową nr 579. Obecnie obiekt w Błoniu dysponuje powierzchnią 48 tys. m2, zrealizowaną w dwóch fazach po 24 tys m2 każda. Wśród dotychczasowych najemców magazynu Panattoni Park Błonie są m.in. firmy Logus, NO Limit i Inter Cars.


Mapletree Błonie

Błonie, Warszawa
 • Warsaw

  Szukasz magazynu w Warszawie?

  Powierzchnia dostępna: 262000 m2
  Liczba ofert: 107
  Średni czynsz: 2.70 - 5.00 EUR
  Magazyny: Warszawa
Paulina Dziubińska