IBP Conex po raz kolejny przedłuża umowę najmu magazynów w Poznaniu

ProLogis, wiodący globalny dostawca magazynów do wynajęcia, poinformował o przedłużeniu umowy z firmą IBP Conex. Europejski lider w produkcji łączników do instalacji gazowych, sanitarnych i grzewczych wynajmuje 14.000 m2.


IBP Conex w magazynach w Poznaniu od 2005 roku

Pierwszą umowę o współpracy ProLogis i IBP Conex podpisały w 2005 roku. Magazyn firmy został wtedy zlokalizowany w pierwszym budynku drugiej inwestycji ProLogis pod Poznaniem.

„Budowa sieci logistycznej opiera się na precyzyjnym zaplanowaniu wszystkich jej elementów – powiedział James Williams, Commodity Manager – Indirect & NPI firmy IBP Conex Ltd. Magazyny są ważną częścią tego procesu i dlatego szukaliśmy partnera godnego zaufania, oferującego wysokiej jakości powierzchnie magazynowe i profesjonalną obsługę. Wybraliśmy firmę ProLogis, a przedłużenie umowy jest dowodem na to, że dotychczasowa współpraca układa się bardzo pomyślnie.”

„Budowanie dobrych, trwałych relacji z Klientami to bardzo ważny punkt biznesowej strategii ProLogis – powiedział Maciej Madejak, First Vice President ProLogis na Polskę. Współpracujemy ze znanymi markami, liderami rynku w swoich branżach. Odpowiadając na indywidualne potrzeby Klientów w zakresie magazynowania i logistyki, wspólnie rozwijamy ich potencjał na rynku. Każda przedłużona umowa oznacza, że Klient, który powierzył nam ważny element swojej sieci logistycznej, ma do nas zaufanie, ponieważ sprostaliśmy potrzebom jego firmy.”

Magazyny do wynajęcia pod Poznaniem położone w strategicznej lokalizacji

ProLogis Park Poznań II to strategicznie położony park magazynowy, obejmujący siedem magazynów do wynajęcia oferujących 120,000 metrów kwadratowych nowoczesnej powierzchni magazynowej i biurowej. Magazyny zostały zlokalizowane około 15 kilometrów na zachód od centrum Poznania. Strategiczna lokalizacja, przy międzynarodowej trasie E30, pozwala nie tylko na obsługę regionu Poznania, ale i całej Polski oraz Europy zachodniej.

Pozostali klienci magazynów Prologis w Poznaniu

Klientami ProLogis Park Poznań II również są: DHL, DSV, Flexlink, Fresenius, ITM Baza Poznańska, JAS FBG, Lekkerland, Lidl, Philip Morris, Rohlig Suus Logistics, Solid Logistics, Sopro, Torfarm, Univeg i Wincanton. Z portfolio o powierzchni 3.7 mln metrów kwadratowych (105 budynków w 25 centrach dystrybucyjnych), ProLogis jest liderem wśród dostawców powierzchni magazynowej w Polsce.


Prologis Park Poznań II

Poznań Zachód, Poznań
 • Poznań

  Szukasz magazynu w Poznaniu?

  Powierzchnia dostępna: 183000 m2
  Liczba ofert: 355
  Średni czynsz: -
  Magazyny: Poznań
Paulina Dziubińska