HILTI w magazynie we Wrocławiu

Panattoni Europe, lider rynku nieruchomości magazynowych w Polsce rozbudowuje Panattoni Park Wrocław II. Do istniejącego już budynku w okolicy Wrocławia, dobudowane zostanie 9 700 m². Najemcą części nowopowstałej powierzchni.


3 500 m2 wrocławskiego magazynu dla HILTI

Do istniejącego już obiektu magazynowego o powierzchni 20 000 m² dobudowanych zostanie 9 700 m², z czego 3 500 m² wynajęła firma HILTI. Nowo powstającą powierzchnię najemca przeznaczy na nowoczesne centrum serwisowe elektronarzędzi, obsługujące klientów z Polski, Czech i Słowacji. Planowany termin ukończenia inwestycji przypada na trzeci kwartał tego roku.

„Dynamiczny rozwój Hilti wymagał podjęcia strategicznych decyzji. Właśnie dlatego rozpoczęliśmy poszukiwania nowoczesnej powierzchni magazynowo-serwisowej, która spełniałaby nie tylko oczekiwania co do obiektu, ale i lokalizacji. Położony niespełna 14 km od samego serca Dolnego Śląska Panattoni Park Wrocław II to bardzo dobre rozwiązanie dla naszej firmy” - powiedział Marek Wysiński, kierownik procesów biznesowych w HILTI (Poland) Sp. z o.o.

Doskonała lokalizacja magazynu we Wrocławiu - sąsiedztwo autostrady A4

Panattoni Park Wrocław II to drugie nowoczesne centrum w regionie magazynowym Wrocławia na Dolnym Śląsku. Nowa Wieś, w której zlokalizowana jest inwestycja, położona jest 14 km od centrum Wrocławia i tylko 13 km od międzynarodowego Lotniska we Wrocławiu, realizującego połączenia do największych stolic Europy. Docelowo, obiekt składać się będzie z dwóch budynków o łącznej powierzchni 60 000 m².

Panattoni Park Wrocław II zlokalizowany jest bezpośrednio przy autostradzie A4, tuż przy węźle Pietrzykowice. To właśnie tu krzyżują się najbardziej strategiczne drogi regionu – droga A4, E67 oraz A8, stanowiąca obwodnicę dla Wrocławia.


Panattoni Park Wrocław II

Wrocław Południowy Zachód, Wrocław
 • Wrocław

  Szukasz magazynu we Wrocławiu?

  Powierzchnia dostępna: 115500 m2
  Liczba ofert: 54
  Średni czynsz: -
  Magazyny: Wrocław