:

Hillwood zakończył inwestycję w Oleśnicy

Park logistyczny Hillwood Oleśnica ma już pozwolenie na użytkowanie. Budynek oferuje najemcom w sumie 53 tys. mkw. nowoczesnej powierzchni magazynowej i w większości jest już wynajęty.


mat. pras.

Inwestycja znajduje się 3 km od centrum Oleśnicy, bezpośrednio przy węźle Oleśnica-Północ na drodze ekspresowej S8. Taka lokalizacja zapewnia znakomity dojazd nie tylko do oddalonego o 30 km Wrocławia, ale również do centralnych miast Polski.

Jednym z najemców nowego obiektu jest firma z branży e-commerce - mirjan24.pl. Działający w całej Europie producent i sprzedawca mebli wynajął ponad 22 tys. mkw. powierzchni magazynowej oraz około 600 mkw. biurowej.

– Dzięki rozwiniętej infrastrukturze drogowej i technicznej od samego początku park logistyczny Hillwood Oleśnica cieszy się zainteresowaniem wśród najemców – szczególnie z branż motoryzacyjnej, logistycznej oraz e-commerce. Duże znaczenie dla naszych partnerów biznesowych mają tutaj również bliskie sąsiedztwo Wrocławia oraz dobry dostęp do wykwalifikowanych pracowników – mówi Hubert Michalak, prezes zarządu Hillwood Polska.