Hand - Prod najemcą magazynu w Ożarowie

Lider w wynajmie powierzchni magazynowej w Polsce - Panattoni Europe, poinformował o podpisaniu umowy z firmą Hand-Prod. Nowy najemca zajmie ok. 2 750 m2 powierzchni magazynowej, zlokalizowanej w Ożarowie Mazowieckim k.Warszawy.


Hand Prod zajmie magazyn w Ożarowie (k.Warszawy) w sierpniu 2009 r

Bliskie sąsiedztwo stolicy Panattoni Park Ożarów docenił kolejny klient z branży farmaceutycznej, Hand-Prod, który jest dostawcą leków oraz specjalistycznych produktów medycznych dla placówek polskiej służby zdrowia. Nowy najemca ostatecznie wprowadzi się do ukończonego w tym roku magazynu w sierpniu 2009 r. – Hand- Prod istnieje na rynku od ponad 20 lat. W tym czasie stale rozrasta się baza naszych odbiorców i co równie ważne – poszerza się nasza oferta. Dotychczasowe rozwiązania logistyczne wymagały przekalkulowania i zoptymalizowania. Istotne było pozyskanie nowoczesnej powierzchni magazynowej w rejonie Warszawy - mówi prezes Hand-Prod Bolesław Kukolewski – Wynajęta przestrzeń posłuży nam jako magazyn centralny, z którego będziemy zaopatrywać kontrahentów na terenie całego kraju.

Autostrada A2 - przyszłym sąsiedztem magazynów w rejonie Warszawy

Magazyn Panattoni Park Ożarów zlokalizowany jest w Ożarowie Mazowieckim w odległości około 15 km od centrum Warszawy, niedaleko trasy E30 biegnącej z Warszawy do Poznania oraz w pobliżu planowanej autostrady A2 z Berlina do Moskwy. Park obecnie składa się z jednego budynku o powierzchni około 30 tys. m2. Docelowa powierzchnia obiektu to 62 tys. m² w ramach trzech hal magazynowych.

Magazyn na terenie Ożarowa również dla ACP Pharma

Sąsiadem Hand-Prod w Ożarowie jest ACP Pharma, firma będąca dystrybutorem produktów leczniczych i medycznych na rzecz aptek, hurtowni i szpitali oraz usługi logistyczne na rzecz producentów z branży farmaceutycznej. Firma zajmuje 13 750 m2 powierzchni magazynowej i 800 m2 powierzchni biurowej. ACP Pharma wprowadziła się do ożarowskiego parku w maju br.

Duży ruch na terenie podwarszawskich magazynów Panattoni

W 2008 roku deweloper wynajął w regionie warszawskim ok. 100 tys. m2, co stanowiło prawie ¼ popytu odnotowanego w tej strefie. Od początku bieżącego roku Panattoni podpisał cztery nowe kontrakty najmu w podwarszawskich parkach magazynowych. Nowymi najemcami Panattoni Park Pruszków zostały firmy Teoma i Modecom, natomiast park w Błoniu został wybrany przez operatora logistycznego, firmę Logus. 

- Okolice Warszawy to doskonała lokalizacja na wynajem powierzchni magazynowo – biurowych. Region ten rozwija się mimo spowolnienia, w związku z tym ciągle odczuwamy popyt na nasze budynki – komentuje Robert Dobrzycki, Partner zarządzający na Europę Środkowo-Wschodnią w Panattoni Europe. W rejonie Warszawy deweloper Panattoni zlokalizował aż 7 swoich inwestycji magazynowych. Oprócz parku w Ożarowie Panattoni posiada centra dystrybucyjne w Pruszkowie (78 500 m2), Teresinie (36 000 m2), Garwolinie (30 000 m2) oraz w Błoniu (62 000 m2).


West Park Ożarów

Ożarów Mazowiecki, Warszawa
Paulina Dziubińska
 • Warsaw

  Szukasz magazynu w Warszawie?

  Powierzchnia dostępna: 262000 m2
  Liczba ofert: 107
  Średni czynsz: 2.70 - 5.00 EUR
  Magazyny: Warszawa